Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с педала на газта...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с педала на газта...

    здравейте, какво ми се случва... понякога усещам, че оборотите неестествено се вдигат / усещам, щото нямам оборотомер /...и кво правя - пъхам крака под педала на газта и го връщам. и оборотите се нормализират.... какво не е на ред? някое жило ли, някъде опира и закача ли, пружинка за връщане на педала ли....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Re: проблем с педала на газта...

    donnna написа:
    и кво правя - пъхам крака под педала на газта и го връщам. и оборотите се нормализират.... какво не е на ред? някое жило ли, някъде опира и закача ли, пружинка за връщане на педала ли....
    Провери всички тези неща,които си изброил +няколко капки масло в жилото ,и проблема трябва да се реши...
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      веско, кога ще пием кафе?Виж на ЛС
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Колежке/donnna е колега , преди да започнеш каквито и да е било процедури със сваляне и смазване на жилото. Откачи жилото само от дроселната клапа(от там се сваля за 10 секунди) и виж дали пак го прави тоя проблем. Вероятни причини за които се сещам са:1. Омекнала пружина на др.клапа ( за това не може да се връща докраи)2.Част от жилото се е закъсало3.Замърсена дроселна клапа (от картерните газове) За протокола-donnna е колега -както обясни сам в няколко поста
        Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
        IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
        1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
        2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

        Коментар


          #5
          колежке!!! колега, май само ти не си разбрал, че не съм колежка, ама това не пречи да не знам къде ми е дроселната клапа но, добре че имам комшии, дето са чували за нея / за клапата де / мерси все пак и весели празници на всички!
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            donnna написа:
            колежке!!! колега, май само ти не си разбрал, че не съм колежка, ама това не пречи да не знам къде ми е дроселната клапа но, добре че имам комшии, дето са чували за нея / за клапата де / мерси все пак и весели празници на всички!
            Сори , но се подведох от ника-а ти Yellow_Flash_Colorz_PDT_44
            Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
            IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
            1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
            2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

            Коментар

            Working...
            X