Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застраховка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе то и моята в Булинс ми я оцениха на 5800 лв. ,ама аз викам я на 4000 лв. да я застраховаме.Като им платя каско 500 лв.(за 5800лв.) да не би да ми плащат по високо щетите?Дааа,бе да-застраховах си я за 350 лв.(4000 лв.).А в Булстрад ми я оценяват на 3200 лв. и каското с отстъпката от 60 лв. е 220 лв.Обаче ако има щета-връщаш им отстъпката за да ти платят щетата
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #17
      blader написа:
      ... Иначе БулИНС са единствената компания, която прави застраховка на колата и с транзитни номера. Това пак защо ли? Явно е че всички авто джамбази са техни хора .
      Не е единствената, моята Brava я застраховах половин час след като я купих във Витоша и си беше с транзитни. Няколко месеца по-късно, един тир реши, че е негово платното и ми направи щета за над 1000-1300 лв. Бих казал, че компанията се отнесе напълно коректно с мене, затова една стотинка не съм платил в повече, само внесох останалите вноски от каското, защото беше на разсрочено. Друг е въпросът, че сервиза, към който ме насочиха или имаше много работа, или ги мързеше много ... но в крайна сметка нямам никаква забележка, даже останах очарован от резултата
      "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
      Кара любимата червена Brava 1,4 12V

      Коментар

      Working...
      X