Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обороти - решението при мен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обороти - решението при мен

    Здравейте, абе чета си из форума и гледам как много хора се оплакват от игрането на тези обороти на Браво/а и си мисля брей гледай какъв съм късметлия та на мен нищо ми няма, но както винаги когато най не трябва ще ти се случи. Започнаха да играят и при мен и се започна ходене на сервиз, които нищо не откриха обаче. Сутрин като палех и оборотите ми скачаха на 2000 и така докато загрее след което се започва едно подскачане та свят и се завива на тая стрелка с по 200-300 оборота нагоре надолу. Разглобих и чистих моторчето за празен ход - нищо. Прегледах свещите - перфектни и отчаян тръгвам да търся други сервизи, когато един колега ми вика "Абе що не фанеш да смениш бензина". Направо ми просветна, защото като се замислих всичките проблеми ми дойдеха малко след като бях заредил на една бензиностанция на която няма да пропусна да и направя реклама сега . Абе да ме пита човек като съм си доволен от едни бензиностанции за какво ми требваше да ги сменям. Та както се сещате след един резервоар от мойта си бензиностация оборотите ми замъркаха както преди и като запаля колата на студен двигател няма никакви скокове до 2000 и повече обороти. Страхотната бензиностанция от която заредих лошия бензин и газ, защото и на газ ми заиграха оборотите което много ме обърка докато намерих проблема, е ОПЕТ на четвърти километър. Пробвайте да смените горивото преди да хвърлите сума пари по сервизите. Айде чао.

    #2
    Мерси колега ,инфото е полезно
    Fiat Bravo 1.6 16V

    Коментар

    Working...
    X