Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голям разход

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голям разход

    Много горят тези Фиати бе! 40л.бензин-300км.Е..х ти Бравата.Като ламя е пък не върви чак толкова,че да си оправдае разхода.Дали има проблем или толкова си горят,не знам,но така не може да продължава.Че то излиза 13л. на 100 км.Много е!Нецензурният език не се толерира тук! Надявам се да не се повтаря! Vladim

    #2
    Натоварено градско е толкова.
    Brava 1.6 16v

    Коментар


      #3
      4.Градско или извънградско?5.Какъв бензин e сипан и откъде?откакто оня ден ми сипаха 26 литра газ в 25 литрова бутилка вярвай ми има значение къде сипваш....и най-вече що за боза ти наливат.
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #4
        В този ред на мисли при подобни зареждания съм ги питал с колко ме лъжат за да си изчисля реалния разход и отговорът винаги е бил "не знам",но никога "не лъжем" !!!Правете си изводите!
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          зависи!! ако я караш в бургас от 7.30 до 9.30 и от 16 до 19 ч. се радвай, че ти гори 13 на 100
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Мда, днес пак имаше 2-3км задръстване от високите блокове в Меден рудник долу до светофара за Комлука и Созопол Като я карах пенсионерската на бензин съм успявал да падна до 9-10, пета на 70 и заковавам на толкова, а ако я настъпваш 13 ще ти ги прави от раз.На разхода влияят доста неща, като ламбда сонда, катализатор, термостат и датчици, филтри, състоянието на инжекторите, свещи и т.н. Почваш от най-евтиното да сменяш Като стана въпрос за свещи някой карал ли е с тези?http://www.brisk.biz/index.php?page=...emium.htmlАз карам на метан, а в сайта има някакви свещи подходящи за газови уредби... някакви отзиви?http://www.brisk.biz/index.php?page=svicky_silver.html
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Става въпрос за комбинирано каране.Двигателя е 16V,103к.с.Не съм го засичал само на извънградско.Преди карах Вектра75к.с.,1.6,която гореше значително по-малко,а не вървеше много по-зле.Надявам се като махна катализатора да се подобри работата.

              Коментар


                #8
                Катализатора го махнах в един от сервизите от Техномаркет надолу покрай автокъщите. Около 50лв ми излезе с труда, като сложиха гърне. Имаше 2 варианта, единия 35лв с труда, като гърнето беше някякво по евтино. 50лв с по-скъпо гърне и засега не е мръднало. После влез долу в канала и кажи някой да изфорсира колата да видиш дали са го заварили като хората.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Georgi Vichev написа:
                  Става въпрос за комбинирано каране.Двигателя е 16V,103к.с.Не съм го засичал само на извънградско.Преди карах Вектра75к.с.,1.6,която гореше значително по-малко,а не вървеше много по-зле.Надявам се като махна катализатора да се подобри работата.
                  и да има промяна няма да е много голяма13/100 комбинирано е адски многопричината явно е доста сериознаили е комбинация от няколко
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    sev написа:
                    Georgi Vichev написа:
                    Става въпрос за комбинирано каране.Двигателя е 16V,103к.с.Не съм го засичал само на извънградско.Преди карах Вектра75к.с.,1.6,която гореше значително по-малко,а не вървеше много по-зле.Надявам се като махна катализатора да се подобри работата.
                    и да има промяна няма да е много голяма13/100 комбинирано е адски многопричината явно е доста сериознаили е комбинация от няколко
                    Именно!Като за начало започни с една компютърна диагностика. Колата сама ще си каже какво я боли.....
                    Настоящата - Ford Focus ST
                    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                    Франкенщайн - R.I.P.
                    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                    Коментар


                      #11
                      http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...E0%E7%F5%EE%E4
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар

                      Working...
                      X