Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цени на филтри за Браво.Как се сменя бензиновия филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цени на филтри за Браво.Как се сменя бензиновия филтър

    Привет!Звънях на няколко места да питам за цени на филтри за Бравото. Купих от Русе, цените са следните:малсен - 6.19горивен - 16.00въздушен - 15.00поленов (за климата) - 25.50Вчера смених въздушния. Разликата между този, който извадих от колата и новия който поставих е, че на новия отдолу няма дунапрен.Опитах да смена горивния, свалих кората отдолу махнах скобата, но не можах да извадя маркучетата от филтъра, имаше някакви скоби, но не можах да ги махна. Как се отварят тези скоби?Поленовия ще сменям през седмицата, а масления - като купя маслото :D

    #2
    Re: Цени на филтри за Браво.Как се сменя бензиновия филтър

    Humppa написа:
    Опитах да смена горивния, свалих кората отдолу махнах скобата, но не можах да извадя маркучетата от филтъра, имаше някакви скоби, но не можах да ги махна. Как се отварят тези скоби?Поленовия ще сменям през седмицата, а масления - като купя маслото :D
    Виж тук:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=571Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Благодаря!Но аз опитах точно това да направя и не се получи...

      Коментар


        #4
        Humppа, колкото и да ти изглежда по описанието смяната на горивния филтър лесно, един съвет какво направих аз- сменях маслото миналата седмица и смених всички филтри при майстора! Просто си трябва условие и някой друг ключ, за 10 лв. си спестих доста главоболия и цапане.Цените, на които купих филтрите са: поленов-14 лв. (тай наистина се сменя само с поглед), маслен-5 лв., въздушен-12лв. и горивен-17 лв. Колкото до въздушния и моя няма донапрен от долу, но има мрежа от горе, което е горе-долу едно и също.Успех!
        Bravo 1,6 16V

        Коментар


          #5
          Хъммм. Доста по-тънко от мен си минал. Я кажи от къде ги взе тези филтри. Не че аз скоро пак ще купувам, но ще е полезно да се знае къде са по-евтини

          Коментар


            #6
            Александър Ауто-02 983 13 74, а поленивия от "Делина" ООД-962 87 57(но го купих преди 4 месеца), продават ги за оригинални италиански!!! Важното е работа да вършат
            Bravo 1,6 16V

            Коментар

            Working...
            X