Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за съвет - акумулатор Пунто?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля за съвет - акумулатор Пунто?

    Моля да ми дадете съвет относно следното в AUTODATA казжат че за Пунто1 акомулатора трябжа да е 45ah аз сам взел 55ah дали е проблем?Благодаря преджарително и желая жесели празници на всички :DМоля, да ми дадете съвет относно следното - в AUTODATA казват, че за Пунто1 акумулатора трябва да е 45ah. Аз съм взел 55ah, дали е проблем? Благодаря предварително и желая весели празници на всички :DКолега, Весели празници и на теб! Моля те поглеждай за грешки темите си преди да го пращаш. Не е нормално в две изречения да има толкова много. Не е проблем, но леко дразни. А и не е зле да конкретизираш питанките си в самото заглавие на темата. Сам разбирай, че под "моля за съвет" може да се крие, какво ли не! Успех! Vladim

    #2
    Re: моля за съвет

    Kimbal написа:
    Моля да ми дадете съвет относно следното в AUTODATA казжат че за Пунто1 акомулатора трябжа да е 45ah аз сам взел 55ah дали е проблем?Благодаря преджарително и желая жесели празници на всички :D
    Никакъв проблем не е това, но повече се обезпокой за писането си.... когато пишеш на латиница и след това ползваш кредора не пиши "V", когато искаш да напишеш "В", а пиши "W"!!!! Поне елементарна транскрипция научете, любителите на ШЛЬОКАВИЦАТА!!!Също ти ЖЕЛАЯ ЖЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ПРЕДЖАРИТЕЛНО!!!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: моля за съвет

      Kimbal написа:
      Моля да ми дадете съвет относно следното в AUTODATA казжат че за Пунто1 акомулатора трябжа да е 45ah аз сам взел 55ah дали е проблем?Благодаря преджарително и желая жесели празници на всички :D
      Няма драма, не се коркай.
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Re: моля за съвет

        Kimbal написа:
        Моля да ми дадете съвет относно следното в AUTODATA казжат че за Пунто1 акомулатора трябжа да е 45ah аз сам взел 55ah дали е проблем?Благодаря преджарително и желая жесели празници на всички :D
        Житейската истина на Мечо Пух е отново на място вмъкната тук: колкото повече - толкова повече! Ако успяваш да го вместиш на мястото на стария, значи всичко е ок.
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Извинявам се използвах BP режим не сам свикнал

          Коментар


            #6
            Ако ползваш търсачката скоро имаше тема за акумолаторите и там пишеше за кои двигатели от колко до колко амперчаса носят но доколкото си спомням са около 20 aph тулеранс, затова че при твоя случай не виждам проблем нито за акумолатора нито за динамото .Тка че карай смело и безаварийно с новият акумолатор.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар

            Working...
            X