Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стопът ми се стопи :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стопът ми се стопи :(

    десния ми стоп потъна навътре, само вътрешната част на самата стоп светлина де, но пак е дразнещо. днес разглобих и видях, че двете крушки са еднакви, а и стоповете са еднакви - оригинални са си, та не знам, сега ще да търся няк"ви други крушки, ако има, примерно диодни, или пък с по-млки балони, на първо време ще оставя леко отворено, да влиза повече въздух и да се охлажда по-добре...пък впоследствие ще си сменя и двата стопа.... дзнаете случайно колко пара вървят, втора ръка, оригинални. пп - ще пусна и снимки, за видите
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Остава само да пишеш и за каква кола става въпрос.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      :D за колата е прав колегата ама за стопа при положение че и двата са еднакви а единия топли провери: 1во дали има добър контакт със клемите както и за спукани/лоши спойки. 2ро да няма някъде стърчаща зичка от кабела - да дава (на късо). 3то най-евтино си купи нова крушка същите ватове и виж дали грее повече от другата има макар и рядко дефектни крушки ...
      Fiat Tipo 1.6 DOHC

      Коментар


        #4
        опа, за Браво иде реч... :D възможно е, днес обаче клемите си изглеждаха в идеално състояние, защото скоро фара ми даде на късо и там ситуацията беше яко зле, черно, изолациите бяха се втвърдили и си личеше, че е имло проблем. утре ще сменя крушката пък ще видим
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар

        Working...
        X