Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи за Темпра...какви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свещи за Темпра...какви?

    Автомобила е Fiat Tempra 1.4 карбуратор. 90 г.Въпроса ми е какви свещи трябва да сложа по каталог?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Абе разрови малко форума много е писано по въпроса мисля че и тези стават ама провери допълнително.Spark plugs: Fiat V4LSR - Fiat V4LS Marelli F7LCR - Marelli F7LC Bosch WR7DC - Bosch W7DC Champion RN9YC - Champion N9YC Spark plug gap 0.6 - 0.8 mmИ това са чистите варианти от около 90г. примерно като се поинтересувах за Шампион свещи бяха нов модел заместител самите шампион си пишеха че N9YC e сменена ц нещо от сорта вече не помня :D N9YYC
    Fiat Tipo 1.6 DOHC

    Коментар


      #3
      Мерси много.Да ти кажа честно не се сетих за търсачката... По принцип я ползвам
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Аз си взех някакви френски от магазина на Стамболийски. Екюип ли нещо такова де да знам кво е.
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #5
          1 търсачка 2 виж какво пише в аутодатата:
          Прикачени файлове
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            На Champion 99.99% ще се натъкнеш на менте, така че бягай далече. Оригиналните Champion са с червен надпис, ако по това може да се съди колко са оригинални. На ментетата само като видиш метала от който са изработени и ще ти стане ясно...
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              КОСЕР продават със сигурност качествени (истински) свещи - производителят е DENSO
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Колегата е прав, Косер-ските наистина са добри, 40000 вече не са мръднали.

                Коментар


                  #9
                  Аз на Уно-то си слагах ШАМПИОН и ги купувах от един магазин на бул."Хр.Ботев" между площад "Македония" и Петте Кьошета. Магазинът продава масла и ауспуси РЕМУС. Намира се от дясно посока Петте Кьошета Иначе моделър по каталог е ШАМПИОН RN9YCC. Аз взимах от по-скъпите, които ги дават за 40К км. Колата палеше от раз при топло и студено Разхода бе нормален.
                  http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                  Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                  FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                  FIAT Punto 99' 1.7 TD

                  Коментар


                    #10
                    Аз на Типото съм с NGK моделът е BPR7ES, с отстъпка по 5лв. парчето и съм също доста доволен.А иначе от Бош и Чемпиън бягам надалеч, щото има много ментета.
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар

                    Working...
                    X