Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за регулатора на налягането на бензина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за регулатора на налягането на бензина

    интересува ме дали е възможно да се промени налягането на горивото посредством регулатора, защото виждам че имам един винт на самия регулатор. как може да стане и ще има ли някакъв ефект за по-добра работа на мотора. и дали не е опасно за помпата.
    TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

    #2
    има една приказка-което работи не се пипа...още повече ако работи добре ама изобщо не се пипа-иначе дирекнто качва разхода пък и не се знае дали и на други работи няма да рефлектира
    FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

    Коментар


      #3
      На този въпрос може да ти отговори Ivankors от Русе.На Италфеста ми обясни с подробности какво се прави.
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        #4
        няма смисъл от повече гориво освен ако нямаш нужда все пак повече мощност ще имаш с леко бедна смес отколкото с богата ... иначе баш от този винт се регулира но е добре да гледаш с манометър какво правиш все пак
        Madness Motorsport
        (\__/)
        (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
        (")_(") signature to help him gain world domination.

        Коментар


          #5
          значи идеята ми беше, дали ако помпата е тръгнала да се скапва, с вдигане на налягането от този регулатор не може да се удължи още малко живота и. или дори да се използва като тест за заминаваща си помпа.
          TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

          Коментар


            #6
            Red Storm написа:
            На този въпрос може да ти отговори Ivankors от Русе.На Италфеста ми обясни с подробности какво се прави.
            Хайде ако може да ни ограмотиш!Видях на неговите снимки на Типото, че изобщо го е махнал и изводите, които си правя е, че директно вкарва 7 атмосфери в рейката (както идва от помпата), вместо 3 както е по-спецификация на регулатора. В задачата се пита обаче какво става със сместа. Няма ли да дави яко?

            Коментар


              #7
              maiden,не знам.Тогава бях ядосан,че отпаднах от състезанието и не помня какво ми каза.То моето Типо върви задоволително и не съм си играл с регулатора.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар

              Working...
              X