Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взаимозаменяемост на части-трябва ли да има отделен раздел??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Взаимозаменяемост на части-трябва ли да има отделен раздел??

    Темата според мен е хубава, добре е човек да знае какво може да става за колата му и какво не.
    N.Y. State of Mind

    #3
    според мен от цял раздел няма нужда ,но може да го има като тема в най често задавани въпроси
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #4
      stef написа:
      според мен от цял раздел няма нужда ,но може да го има като тема в най често задавани въпроси
      да и с едно "!" отпред :D
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #5
        Хубаво е да се направи като отделен раздел. И вътре да се раздели на ходова част, двигател, и т.н.

        Коментар


          #6
          няма смисъм от цял раздел, няма какво толкова пишем там. тема-да. иначе форума се напълни с раздели, в които не се пише, за какво беше толкова зор international да има като няма 1 тема вътре. и тук ще стане същото ако се направи цял раздел, ше попишем 2 дена и ще се изчерпи въпроса
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #7
            The_Wicker_Man написа:
            Хубаво е да се направи като отделен раздел. И вътре да се раздели на ходова част, двигател, и т.н.
            Съгласен съм, ще изглежда като "справочник", може да не се пише често, но когато ти потрябва ще е класифицирано и ще се търси по-лесно.
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #8
              Да и не би било лошо да си е разделено по модели за да се знае че примерно делко от самара ставало на някакво си Типо или нещо такова четох някъде из форума преди време.Идеята да е отделно доста ми допада а да не се ровим из темите да дирим някакви модификации.
              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

              Коментар


                #9
                Е, дори и като важна тема да се обособи-пак би било добре.Въпросът е да го има.На мен например ми изгоря датчика на перката и беше неделя и ни отворен магазин ни дявол.Добре че знаех, че от лада става ,та вързах гащите.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #10
                  sachma браво на тебе. Виждам че мойта тема е разбунила духовете след като си я пуснал като анкета. Радвам се че е предизвикала такъв интерес и се надявам модовете да я сложат поне като важна тема за да може всеки, който се интересува и не го е страх да си пооцапа ръчичките да почерпи малко инфо, а защо не и да спести малко пари.
                  TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
                  ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
                  НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

                  Коментар

                  Working...
                  X