Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат уно турбо окачване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат уно турбо окачване

    колеги интересува ме някой правил ли е окачването на уно турбо и къде може да се закупят тампони шарнири и всичко останало и искам да питам амортесьорите с пружините от уно дизел по-здрави ли са от тези на турбо ??? на първи поглед са по дебели и стъблата на амортесьорите и пружините.
    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

    #2
    Сменях предни амортисьори пружини отпред и отзадамортисьорите са Кофап 9 (газови ) много твърдо и стабилно вози със тях.Пружините ми ги донесоха от италия КОНИ . На стамболийски ги има дават 12 месеца гаранция при монтаж в оторизиран сервиз.Комплекта предни със тампоните и прахозащитниците ми излизе 140 лв.Шарнир досега съм сменял 1 път ( сложих на Delphi) и вече 4 месежа не е мръднал.
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    Коментар


      #3
      HCO написа:
      Сменях предни амортисьори пръжини отпред и отзадамортисьорите са Кофап 9 (газови ) много твърдо и стабилно вози със тях.Пружините ми ги донесоха от италия КОНИ . На стамболииски ги има дават 12 месеца гаранция при монтаж в оторизиран сервиз.Комплекта предни със тампоните и прахозащитниците ми излизе 140 лв.Шарнир досе га съм сменял 1 път ( сложих на Delphi) и вече 4 месежа не е мръднал.
      какъв цвят са пружините?
      селото се оказа точно в града

      Коментар


        #4
        Задни жълти , предни червени.
        Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
        IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
        1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
        2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

        Коментар


          #5
          hi

          zdraveite az pusnah temata i moga da kaja kakvo re6ih da pravq po moeto uno zna4i predni nosa4i 4isto novi s tamponi i 6arniri , vatre6ni van6ni nakrainici amortesiori ot dizel s 4erveni prujini tova e otpred a za otzad gazovi amortesiori no za sega prujini neznam kakvi .... mislq da smenq nakladkite i 6te mina diskovete na srugar ako sa ose4eni kajete si mnenieto!!!!!!!!p.s. sajelqvam za toq tekst oba4e sam na laptop-a i nqmam flex i ne6to bagva saita nemoga da pusna ot tuk kirilicata
          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

          Коментар

          Working...
          X