Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще станат ли стопове от Punto Evo (2009 г.) на Grande Punto?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще станат ли стопове от Punto Evo (2009 г.) на Grande Punto?

    Тъй като никъде не откривам подробна информация, а и техническата грамотност леко ми куца Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 , ще ви задам един въпрос с "повишена трудност" - възможно ли е да се сложат стопове от Punto Evo (2009г.) на Grande Punto (2005г.)? Прилагам и снимка, да онагледя за кои стопове иде реч. Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    До колкото съм запознат е възможно, но ти записва грешка за изгоряла крушка заради лед-овете на габаритите.Ако искаш на някоя неделна среща може да проверим, но е хубаво да ми кажеш предварително че последно време съм много зает.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    Коментар


      #3
      В Пловдив виждам подобно Пунто ... мисля ево. Ще питам човека, като го засека на автомивката на която ходя обикновено. Често го виждам именно там.
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        AdViSoRa написа:
        До колкото съм запознат е възможно, но ти записва грешка за изгоряла крушка заради лед-овете на габаритите.Ако искаш на някоя неделна среща може да проверим, но е хубаво да ми кажеш предварително че последно време съм много зает.
        Може да измислим нещо, ще пишем допълнително, за да се разберем!
        Jimy написа:
        В Пловдив виждам подобно Пунто ... мисля ево. Ще питам човека, като го засека на автомивката на която ходя обикновено. Често го виждам именно там.
        Благодаря, колега, очаквам включване с малко повечко инфо, ако се засечете с Евото :D

        Коментар


          #5
          Аз съм виждал в моя град Гранде Пунто със стопове от Ево. Вече как стои въпроса с буксите и чек-а, не знам
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            Значи физически е възможно да стане, а грешката няма ли как да се изчисти с компютър, или винаги ще си стои "check"-а?

            Коментар


              #7
              blue_coconut написа:
              Значи физически е възможно да стане, а грешката няма ли как да се изчисти с компютър, или винаги ще си стои "check"-а?
              Някакви резистори се слагали.
              FIAT Nuova Punto 1.2 8V
              FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
              ...and justice for all

              Коментар


                #8
                RoMeO_156_GTA написа: Преглед на мнението
                Аз съм виждал в моя град Гранде Пунто със стопове от Ево. Вече как стои въпроса с буксите и чек-а, не знам

                Малко ъп на темата!
                Оказва се, че буксите на Евото са 5, а на Грандето - 4. Едни твърдят че смяната може да стане, други казват, че няма как да стане... А грешката никой не знае как се маха - пълна главоблъсканица!?

                Правилното място на тази тема е в този раздел!
                Модераторски екип на fiatforum.bg

                Коментар


                  #9
                  Ъп!

                  Както е казал колегата ( http://www.fiatforum.bg/showthread.p...t=grande+punto ), и след разучаване от други форуми, се оказва, че смяната е възможна, но окабеляването е различно, съответно ще ми трябват куплунзи и кабели от Ево или от Пунто МК1 (четох, че и от МК1 стават, но не е потвърдено).

                  Въпросът ми е - някой все пак пробвал ли е, знае ли дали ще стане?

                  Коментар

                  Working...
                  X