Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Знаете ли каде се продава адаптер за касетофон на Браво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Знаете ли каде се продава адаптер за касетофон на Браво.

    Трябват ми адреси на магазини където има адаптери в софия.

    #2
    Александър Ауто на бул. Васил Левски по посока Дондуков първата пряка след Искър на ъгъла точно
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      Най-евтино е в Т&Н карс- струва 14лв. Те имат 2магазина-единия е на Оборище 95 /тел.943 48 74/, а другия е на Бул. Гоце Делчев, бл.2 (на пресечката с Дойран.) /тел. 850 44 05/
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #4
        Както Zaphod писа в другата ти тема за ЦД, има доста писано. "Търсене" му е майката

        Коментар


          #5
          Kolegi,

          Bihte li utochnili za kakvi adapteri ide rech?Sorry za latinicata,ama ne sum v kushti.Uspehi !!!

          Коментар


            #6
            http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=592Това на последната снимка е адаптора

            Коментар


              #7
              Не ви разбрах за какъв адаптор точно говорите, но ако е за касета дето се слага в касетофона с вход стерео жак, който се връзва към изход на МП3 плеър или CD или каквото и да е такова външно устойство, аз лично си купих от Илиенци за 7лв и да ви кажа звука спрямо касетките на касетофона е невероятен Та тези който искат такава музика да не бързат да дават 200лв за CD за колата, което хем е доста по скъпо ако имате някакво друго такова под ръка хем могат да ви разбият колата заради него. Дерзайте!
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                blader написа:
                Не ви разбрах за какъв адаптор точно говорите, но ако е за касета дето се слага в касетофона с вход стерео жак, който се връзва към изход на МП3 плеър или CD или каквото и да е такова външно устойство, аз лично си купих от Илиенци за 7лв и да ви кажа звука спрямо касетките на касетофона е невероятен Та тези който искат такава музика да не бързат да дават 200лв за CD за колата, което хем е доста по скъпо ако имате някакво друго такова под ръка хем могат да ви разбият колата заради него. Дерзайте!
                мисля че колегата пита за адаптор на който можеш да монтираш стандартно CD за кола на мястото на оригиналното
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  BLADER, можеш ли да кажеш от къде точно си купи твоя касетен адаптер! Имам МП3 плейър и още не съм го пробвал в Бравата! А и 7 лв е направо смешна цена!
                  Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

                  Коментар


                    #10
                    jsp написа:
                    BLADER, можеш ли да кажеш от къде точно си купи твоя касетен адаптер! Имам МП3 плейър и още не съм го пробвал в Бравата! А и 7 лв е направо смешна цена!
                    И аз това разправям че е смешна цена, е не е най качственот решение, но...Значи на Илиенци на пазара дето продават разни авто и по скоро аудио джаджавки, имаше няколко вида един даже трасформираше VCD (не че ми трябва) с захранване към запалката и беше 15лв. Това дето си взех аз е точно касетка от която излиза кабел без захранване и края на кабелааа има стерео жак, имаше поне на 3 места такива 7-8 лева бяха, пускаш касетката в касетофона да плайва и като е вързано MP3 от другата страна звука излиза по добре от стандарна аудио касета. Едитсвеното леко притеснение е че както си върти касета от време на време потропва, но ще му намеря решение, пък и ако колата е в движение потропването няма да се чува
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар


                      #11
                      Е,страшен си! Така мразя да ходя по Илиянци,но за това ще се прежаля! И адаптер ще си търся!
                      Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

                      Коментар

                      Working...
                      X