Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли малко помощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли малко помощ

    Здравейте!От скоро имам ФИАТ Brava.Това всъщност ми е първата кола.Интересува ме къде мога да прочета малко повече за обслужвенето на колата - имам предвид масло, антифриз, спирачки и т.н.В момента ми се струва например, че охладителната ми течност е малко но не съм сигурен, тъй като min и max стойностите на резервоара са много близко една до друга.

    #2
    Re: Може ли малко помощ

    plm1976 написа:
    Здравейте!От скоро имам ФИАТ Brava.Това всъщност ми е първата кола.Интересува ме къде мога да прочета малко повече за обслужвенето на колата - имам предвид масло, антифриз, спирачки и т.н.В момента ми се струва например, че охладителната ми течност е малко но не съм сигурен, тъй като min и max стойностите на резервоара са много близко една до друга.
    Пич разгледай форума внимателно. Има раздели всякакви.

    Коментар


      #3
      Re: Може ли малко помощ

      plm1976 написа:
      Здравейте!От скоро имам ФИАТ Brava.Това всъщност ми е първата кола.Интересува ме къде мога да прочета малко повече за обслужвенето на колата - имам предвид масло, антифриз, спирачки и т.н.В момента ми се струва например, че охладителната ми течност е малко но не съм сигурен, тъй като min и max стойностите на резервоара са много близко една до друга.
      Във форумо можеш да намериш всичко което те интересува, поне аз съм разрешавал доста проблеми благодарение на него.Оправи си поста за да не ти го оправя аз!
      1.6 16V

      Коментар

      Working...
      X