Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиатор на парното за БРАВО протекъл отдавна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радиатор на парното за БРАВО протекъл отдавна

    Здравейте, споделете си мнението че си направих беля заради този радиатор ми изби гарнитура сега и двете трябва да права.Кажете за този радиатор.. каза ми един познат да не си взимам евтин че миришели много като загрее .. а други какви има на какви марки и за колоко пари -- от пловдив съм за гарнитурата ясно май каквато и да е освен ако не препоръчате нещо. кк
    Имам Fiat Bravo 1.2 бензин, декември 2000 g. + standartnite "ekstri".

    #2
    Евтините миришат седмица-две до месец максимум, така че все тая. Имаше мнения, че някои нямат достатъчна пропускливост и парното е слабо. Аз на Брава-та сложиш Nissen и парното беше огън. Измириса се за седмица.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      За дизелите е добре да е по-читав, при бензинките и прави тръби да сложиш пак ще грее За миризмата не мога да кажа, мисля, че AVA съм слагал като евтин такъв и миризми освен нормалната, докато не се махне антифриза, не е имало.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        И аз съм със AVA - не мирише. Но може да се застраховаш и да го измиеш с обезмаслител Meglio преди да го слагаш.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Аз съм сменял 2 пъти на моето Браво- и двата пъти миришеха адски дълго. От различни места са купувани, не помня марки, но втория си мирише година по-късно и това си е. И двата съм ги мил с обезмаслител предварително.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X