Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем със съединител или ????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем със съединител или ????

    Здравейте, съеденителят го смених преди 5000км. Пълен комплект VALEO ,от самото начало като шофирам и спра колата около нея мирише на изгоряло феродо.Всичко си работи без проблем.Не буксува не тресе при потегляне,скоростите си влизат идеално.Но вчера ми направи впечатление че като работи на място издава някакъв звук,щом натисна съеденителя шума изчезва.Шумът до вчера го нямаше.Според вас от какво може да е,този мирис на феродо и този шум. Колата е FIAT BRAVO 1.4. 1998г.
    STILO 1.4 16v.

    #2
    Освен да ти задържат спирачките. Щом не буксува съединителя.... Виж дали не грее някое колело след шофиране.
    Ситроен Ксантия HDI-110 +++
    Фиат Брава ELX 1,9JTD-105 +++
    Рено Лагуна 1 фаза 2 - 1,6 16v K4M

    Коментар


      #3
      проверил съм няма проблем със спирачките.
      STILO 1.4 16v.

      Коментар


        #4
        Евентуален проблем в скоростната кутия.Като се натисне съединителя се спира работата на скоростната кутия.

        Коментар


          #5
          Евентуален проблем с лагер в скоростната кутия. Като се натисне съединителя се спира въртенето на скоростната кутия.

          Коментар


            #6
            Re: проблем със съединител или ????

            ivan77 написа:
            Здравейте, съеденителят го смених преди 5000км. Пълен комплект VALEO ,от самото начало като шофирам и спра колата около нея мирише на изгоряло феродо.Всичко си работи без проблем.Не буксува не тресе при потегляне,скоростите си влизат идеално.Но вчера ми направи впечатление че като работи на място издава някакъв звук,щом натисна съеденителя шума изчезва.Шумът до вчера го нямаше.Според вас от какво може да е,този мирис на феродо и този шум. Колата е FIAT BRAVO 1.4. 1998г.
            А лагера сменихте ли го? Може да не са го сменили или да са сложили някакво менте. На мен само лагера ми беше заминал и пак миришеше на нещо подобно като феродо.
            FIAT BRAVO II 1.4 GPL
            FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
            FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
            FIAT UNO 1.5

            Коментар


              #7
              да и лагера е сменен.
              STILO 1.4 16v.

              Коментар


                #8
                Провери дали са ти наляли колкото трябва масло в скоростите. Ако са използвали старото, то се губи доста като го източиш и налееш пак.Миризмата обаче ако продължава още известно време им я връщай в сервиза да си умуват от къде е.
                FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                FIAT UNO 1.5

                Коментар

                Working...
                X