Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за боядисване на джанти с спрей!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за боядисване на джанти с спрей!

    Здравейте колеги искам да попитам за рамките на София, някой от вас ако може и му се занимава да пръснем едни джанти със спрей само пръскането, ако иска ще му дам някой ЛЕВ!Ако ли не ще почерпя.. Джантите са 15-ки подготвени са за боя само да се пръснат лицевата част, защото не съм пръскал и ме е страх да не ги прецакам!Благодаря предварително, Гергин!Ако имате нещо в предвид на ЛС или 0878 942 940
    Fiat Punto 1.2 16v 86к.с.
    България е единствената страна,в която ако шофираш в насрещното може да те бутнат отзад!

    #2
    Re: Помощ за боядисване на джанти с спрей!

    Geca7a написа:
    Здравейте колеги искам да попитам за рамките на София, някой от вас ако може и му се занимава да пръснем едни джанти със спрей само пръскането, ако иска ще му дам някой ЛЕВ!Ако ли не ще почерпя.. Джантите са 15-ки подготвени са за боя само да се пръснат лицевата част, защото не съм пръскал и ме е страх да не ги прецакам!Благодаря предварително, Гергин!Ако имате нещо в предвид на ЛС или 0878 942 940
    Няма какво да прецакаш колега. Вземаш си спрея и от 20-30 санта пръскаш, като ще ти трябват 2-3ръце зависи как ги пръскаш. Виж клипчета в нета, има много и се вижда как хората си боядисват джантите дано пък някой колега да се включи от София
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #3
      Re: Помощ за боядисване на джанти с спрей!

      GaTio2 написа:
      Geca7a написа:
      Здравейте колеги искам да попитам за рамките на София, някой от вас ако може и му се занимава да пръснем едни джанти със спрей само пръскането, ако иска ще му дам някой ЛЕВ!Ако ли не ще почерпя.. Джантите са 15-ки подготвени са за боя само да се пръснат лицевата част, защото не съм пръскал и ме е страх да не ги прецакам!Благодаря предварително, Гергин!Ако имате нещо в предвид на ЛС или 0878 942 940
      Няма какво да прецакаш колега. Вземаш си спрея и от 20-30 санта пръскаш, като ще ти трябват 2-3ръце зависи как ги пръскаш. Виж клипчета в нета, има много и се вижда как хората си боядисват джантите дано пък някой колега да се включи от София
      Аз съм пръскал със спрей мойте джанти на Ланчията и трябва да се подходи внимателно с боядисването като след това се пръсне и с един флакон лак. 4 години нямам никакви ядове с паднала боябоя, най-важна е подготовката и да са обезмаслено качествено.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар

      Working...
      X