Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде де намира задната пръскалка на Брава?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде де намира задната пръскалка на Брава?

    Колеги извинявам се за въпроса но къде се намира задната пръскалка на фиат брава на задното стъкло????

    #2
    Ето тук.п.с. Снимката е на колегата GaTio2
    Прикачени файлове
    1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
    2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

    Коментар


      #3
      Re: Пръскалка

      BG_Hecht написа:
      Колеги извинявам се за въпроса но къде се намира задната пръскалка на фиат брава на задното стъкло????
      Ако не пръска, по-добре не си играй... поне аз не се хванах де Маркучето на моята изгоря и ми изтичаше течността за чистачки от маркучето. Взех едно маркуче набух един молив... да това имах под ръка и затапих тази страна на моторчето и изолирах един вид задната чистачка.
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        Много си брутален бе човек... Набих му молив.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          При мен виновника за не пръскаща задна пръскалка се оказа еднопосочното клапанче. Намира се зад черната кутия с бушоните и релетата в двигателния отсек и се сменя доста бързо. Лошото е, че струва 5 лева :D
          Прикачени файлове
          1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
          2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

          Коментар


            #6
            Хм, моето никога не ми е работила задната праскална. Като се стопли, ще взема да се разровя.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #7
              И при мен не работеше.Оказа се измъктан маркуч в кората на багажника.Там има една снатка която се вади и почва да налива вода в кората.
              Fiat Brava 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                batproho написа:
                Много си брутален бе човек... Набих му молив.
                Знаеш ли как държи като се надуе хаха Накрая беше позеленял чак... така хубаво се беше напоил с течност Вариантите на колегите са по-добри клапанчета и прочие... но при мен маркуча буквално ставаше на трохи като го бутнеш, мислех си да сменя даден участък, но не бих искал да протече някъде дето не трябва...
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар


                  #9
                  И при мен се беше пречупил маркуча в самата задна врата. Изрязах равни краищата му, отрязах около 1см. алуминиева тръбичка с диаметър 6мм. по спомен, нагрях краищата на маркуча да поомекнат и набих тръбичката помежду им. :D
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар

                  Working...
                  X