Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип на Мареа 1.8?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    didich написа:
    M5kov написа:
    30 хатмосферни коня :/ Оптимист :D
    Питай Слави колко коня е вдигнал на неговата след доработките на мотора, няма невъзможни неща
    Слави го оставете там са играли съвсем други цифри и нещата сигурно са над 10к+. С тоя сиромашки тунинг дето аз съм правил нещата няма да надвишат 2к общо пък ако съм изкарал 25 коня накрая ще е добре. Целта на колата е изцяло да бъде семейна с дълъг ресурс и счупването на мотора беше предпоставка да го пипна малко защото супер много се дразнех да слушам за бързите (малките) Голф ГТИ, Астра Гси и бмв 1.8 та реших да видя просто какво ще излезе. Това ще са му последните модификаций на двигателя и започвам със салона и част от електрониката че всичко е ус*ано до безобразна степен и мъката там ще е пълна.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #17
      10к лв. за атмосферен тунинг ?, не ми се вярва, човек ако налее толко пари със сигурност резултата ще е над 30к.с., а и с толко пари много малко хора биха си оставили мотора атмосферен
      punto HGT

      Коментар


        #18
        didich написа:
        10к лв. за атмосферен тунинг ?, не ми се вярва, човек ако налее толко пари със сигурност резултата ще е над 30к.с., а и с толко пари много малко хора биха си оставили мотора атмосферен
        Ако не се лъжа има и компресионни бутала, лек маховик и тн.
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          #19
          Да и т.н. хитачито не е еку а котролер. Отваря се и се подменят компоненти. Има букса за наливане на нова карта но за нея няма кабел.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #20
            S_BANKOV написа:
            Да и т.н. хитачито не е еку а котролер. Отваря се и се подменят компоненти. Има букса за наливане на нова карта но за нея няма кабел.
            Утре ще се свържа с колегата ОЕМ и ще разбера малко подробности за чипа, ще ги пусна тук за да се знае.
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар


              #21
              Интересна тема сте заформили тука ще я следя с интерес и моята мареа е 1.8 като на колегата флипи
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар

              Working...
              X