Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос съеденител стило1.9 жтд мулти вагон 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос съеденител стило1.9 жтд мулти вагон 115 к.с

    Колеги като изключа от скорост се чува начукване откъм съединитела, когато го натисна шума изчезва. Та имам съмнение за лагер, чувал съм и съм чел във форума, ча са с лагер помпа и са много скъпи, пък като се отвори може да се окаже и съединитела за смяна, та мога да влезна в един филм... Моля дайте мнения и съвет, скъп ли е съединитела и лагера Или лагер помпата. Предварително ви благодаря колеги за мнението.

    #2
    Вероятно точно лагера е. Не съм запознат точно как е при теб, но карах служебен Ескорт атмосферен дизел, който при минусови температури като запалиш се чува все едно някой с все сила буха с чук по ламарина. Натискаш съединителя и изчева. Като загрее малко след 3-4 минути изчезва или поне не се чува вече на фона на тракането на двигателя. Така и навъртях още много км без промяна и сигурно и още така се кара.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Интересувам се колега защото, малко как да кажа, обичсм всучко по колата ми да е наред и има ли нещо нередно немога да го търпя. Питам защото колата я купих миналото лято у по километраж показваше 208000 и тайничко се надявах съединитела да е сменен, а също и лагера.

      Коментар


        #4
        Сменях онзи ден - съединител валео - 320лв., лагер помпа - 196лв. Това са цени без отстъпки - ако можеш да си намериш с отстъпка по-добре. Тук във форума, мисля че Митака продаваше части с отстъпка, потърси ако те интересува.Иначе за труда около 200лв. според сервиза
        Fiat Punto 1.9 JTD 2000 - ex
        Fiat Stilo 1.9 JTD 115 - now

        Коментар


          #5
          Благодаря колега, защото аз чувам за цени от порядъка... Съединител комплект 800лв. Лагер помпа около 280лв.

          Коментар


            #6
            Някой се е объркал или е говорил за маховика че е 800лв. - за него не знам колко е, някъде съм виждал 660лв. другаде 1000лв.
            Fiat Punto 1.9 JTD 2000 - ex
            Fiat Stilo 1.9 JTD 115 - now

            Коментар


              #7
              Да колега, явно за маховика е ставало на въпрос, защото е дмпферен и затова е толкова скъп.

              Коментар

              Working...
              X