Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомати за багажника на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    [quote="val_mcrae"]
    donnna написа:
    мнооооооооого добре си го изкривил пирона Нали? Така изкривен е по удобен за захващане а и по оригинален
    И-и-и, ама тва Coupe е станало много High Tech, особенно с тая летва . Иначе пирончето много добре стои....
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    Коментар


      #17
      donnna написа:
      и аз го имам същия проблем... мисля че е от ЕГН-то на колата или/ и от студеното време. щото лятото го намах проблема, а като застудя се появи.......
      и при мен го има от скоро тоя проблем .Механизма само отключва багажника ,а амортесьорите само държат капака ..поне при мен е така .Сега трябва да си пазя главата когато отворя капака до край ,пък в друго положение вече не стои
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #18
        stef написа:
        gugko написа:
        Чета тука че говорите за задния капак. Някой може ли да ми каже как се ремонтира механизма в купето, с който се отваря задния капак/багажника/ на Фиат Пунто 1994 :P
        къв му е проблема на механизма здраво ли е жилото и ръкохватката
        Ръкохватката е здрава само жилото мисля че го няма. От каде мога да си закупя ново и как се сменя

        Коментар


          #19
          gugko написа:
          stef написа:
          gugko написа:
          Чета тука че говорите за задния капак. Някой може ли да ми каже как се ремонтира механизма в купето, с който се отваря задния капак/багажника/ на Фиат Пунто 1994 :P
          къв му е проблема на механизма здраво ли е жилото и ръкохватката
          Ръкохватката е здрава само жилото мисля че го няма. От каде мога да си закупя ново и как се сменя
          ами ново трудно ще намериш, но втора употреба мисля че няма да е проблем ,после някой колега който има като твоята кола ще ти каже от къде минава неговото и си ОК
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар

          Working...
          X