Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло в скоростна кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло в скоростна кутия

    колеги, прегледах постовете за скорости и масло. имам проблема с невлизането на първа при положение, че колата е загряла и го прави от време на време, като включвам последователно към втора и отново пъва и влиза като масълце. съединителя ми е нов сменен преди 2 месеца. и си мислех за маслото в скоростната, но нямам представа откъде да долея, да го сменя ли, защото не съм и т.н. дайте някакъв съвет и сервиз, щот до момента колата ми е правена само в Ал.Ауто, поради причината, че е близо до офиса и съм я оставял за ден и я оправят. всички консумативи при тях съм сменял, но прочитайки вашите постове съм склонен да ги сменя. кажете къде да сменявам маслото за скоростите и мога ли да пробвам първо с доливане. благодаря предварително МиткоKолега... в българският език след точка обикновенно следва голяма буква! А пък в заглавието на темата няма смисъл да ползваш само големи! Vladim

    #2
    Колега Митенце, как да ти отговорим, като нито пишеш каква кола караш, нито какво масло са ти сложили в сервиза на АИ.Поне си оправи профила или подписа и запиши автомобила с който си!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      извинявай, Пунто 1,1. Като сменях консумативи в Ал.Ауто ми казаха, че Селения са ми сложили. Но за скоростите не съм питал.

      Коментар


        #4
        А и мине-не мине и някой пита за масло за скорости...има писано страшно много по тази тема.А като казваш Ал.Ауто има и писано и в кои сервизи да НЕ ходиш :D
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          е хубаво де, ама с нищо не ми помагаш с този коментар. аз моля за помощ, не за иронии баце. ако ти е досадно влез в друг форум

          Коментар


            #6
            Повярвай ми, за съвета да не ходиш в Ал.Ауто съм ти помогнал толкова много, че си нямаш представа.
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Мисля, че съединителят ти е за регулировка.Аз съм с Пунто - II,при мен е саморегулиращ се.vesko.t, беше поствал чертежи или снимка как става това. Ако се затрудниш за ги намериш пиши му на лични, той има голяма база данни за Пунто-I.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                ще потърся чертежите. Благодаря за бързия отговор. А в край на сметка ще кажете ли място, на което мога да поддържам колата за всичко, щот мнения наистина много и доста се обърках. Казвам ви , че до момента е била само в Ал.Ауто и не знам нещо да е било зле. Просто не разбирам от коли до толкова, но четейки постовете няма да отида повече там. Кажете обаче къде. ПРосто там ми е до офиса и ми беше най-удобно. А и действаха бързо в общи линии. Части купувам от там и от магазина на "Евлоги Георгиев" с/у Синьото. Митко

                Коментар


                  #9
                  Ами аз вече почти година си карам Типо-то в София и читав майстор дето да не е кожодер не знам...Само един познат ел-техник имам той оправя тоците.Иначе сервизи много-ако искаш почети в Сервизи/Магазини, има доста полезна информация.
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    четох да ти кажа ) и точно това ме обърка. Просто в Ал.Ауто ми беше удобно, защото до нас ( аз живея в СТрелбище ) няма читави майстори. А аз нямам такъв, който да ми прави колите. Само Ем Комплект и Дреммник, ма при тях положението е ясно. иначе съединителят ми го правиха в АлАуто.

                    Коментар

                    Working...
                    X