Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Червената пластмаса на третия стоп на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Червената пластмаса на третия стоп на Брава

    Много ми е на пукана и избеляла пластмасата на третия стоп и на едно място е пукната. Къде мога да си намеря нова?

    #2
    Цял нов стоп е единственото спасение! Измисли си щета и марш при застрахователя! Аз имам същият проблем, мисля на пролет обаче да се занимавам.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Иас имах такав проблем но ако нямаш липсващи парчета може да свалиш стопа да го намажвш с еплоксидна смола съвсем тънки на спуканото място когато исъхне да изшкуриш с ситнс шкурка както и целия стоп с водна шкурка около 800 куписи спрей за червени стопове ас лично го направих с лак за металик и малко червена боя за оцветяване и си ти после ,успехИ аз имах такъв проблем, но ако нямаш липсващи парчета може да свалиш стопа и да го намажеш с епиксидна смола съвсем тънко на спуканото място. Когато изсъхне да изшуриш със ситна шкурка, както и целия стоп с водна шкурка около 800. Купи си спрей за червени стопове, аз лично го направих с лак за металик и малко червена боя за оцветяване и си ти, успех!Не успях да редактирам всичко-извинете ме! Vladim
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар

      Working...
      X