Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЦК ключе - НАМЕРЕНО!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЦК ключе - НАМЕРЕНО!!!

    От къде в София мога да си купя ЦК ключе с капаче против неволно превключване - такова като на разните бегачки и като тези във самолетите, дето са за пускане на бомбите. Видях една Импреза онзи ден и се запалих- само едно ми трябва, търсех ама не успях да намеря. Дайте някакъв акъл.От дясно на лоста за скоростите се вижда едно подобно
    Fiat Ducato 2.5D
    Lancia Kappa 2.4TDS

    #2
    на 5 те кьошета

    При мен има 2 магазина за електроника там може да има то всъщност ти трябва магазин за електро - автоматика на колоните също може да има и старата Жданов
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      /оффкато гледам снимката, си решил да купиш копчето, пък после да пришиеш балтона? ПС: ако не намериш, можеш сам да си измайсториш - има кутийки с клечки за зъби, които са с правоъгълен профил и подобно диагонално отрязване на капачката - пробиваш две тупки, прекарваш ос и под ръба на капачката слагаш една пластинка, леко "С" образна, с издутинката нагоре, така че като вдигнеш капачето ръбът да мине от другата страна на гърбицата и да стои изправена

      Коментар


        #4
        Защо ти е, бомбандировач ли ще си правиш? Провери в големите магазини за електроника. Мисля, че трудно ще откриеш точно такъв тип.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Трябва ми за да прекъсвам захранването на модулатора на турбото на фиатката- в момента с изкл. модулатор налягането достига макс. 0.7 бара иначе е около 0.5. При закачен модулатор ЕКУ-то може да го надува до 1.5 бара, което ми се струва много, но пък 133- катъра се постигат именно при по високия бууст. Ако не намеря копче ще измисля нещо дискретно.
          Fiat Ducato 2.5D
          Lancia Kappa 2.4TDS

          Коментар


            #6
            Има 2-3 магазина на Борис от Пиротска надолу към пазара, там има поне 100 вида копчета, със задържане, превключващи, светещи, малки, големи всякакви.

            Коментар


              #7
              Най-различни копчета има и в Mr. Bricolage и в Praktiker.А пък едно време всички ЗИЛ-ове и джипки бяха само с такива копчета, не знам защо толкова ти харесват.
              Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

              Коментар


                #8
                Това,което ще намериш по пазара и Пиротска са китайски боклуци/и турски/.На "Братя Миладинови" като тръгнеш от "Стамболийски" към новия булевард отдясно има сериозен магазин за такива неща.Може да намериш,каквото ти трябва.Успех
                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                Коментар


                  #9
                  Мерси, ще проверя.
                  Fiat Ducato 2.5D
                  Lancia Kappa 2.4TDS

                  Коментар


                    #10
                    при мене във варна има в магазина на спарко поръчват ги от италия и едното е на цена 25лв тези издържат на 7-10А а китаиските буклуци ще се сетиш сам......
                    uno turbo 1.3 i.e' 86
                    renault 19 1.8 16v
                    uaz 469 4.0 turbo
                    renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                    trabant 601 69'

                    Коментар


                      #11
                      Dezki написа:
                      Мерси, ще проверя.
                      кажи ако намериш нещо
                      селото се оказа точно в града

                      Коментар


                        #12
                        След цял ден търсене и обикаляне на магазините най-накрая намерих това което търсех.В магазин на Пиротска #30 (на втория етаж са 3) има голямо разнообразие, а въпросното капаче се предлага като приставка за около 90 стотинки. Ето и страницата на фирмата www.mpelectronics-bg.com и ето какво си купих:А ето това го взех от магазина на ул. Поп Богомил - със 3 положения, за да се превключи трябва да се издърпа лостчето и да се премести в желаното положение. Цена 4.50лв
                        Fiat Ducato 2.5D
                        Lancia Kappa 2.4TDS

                        Коментар


                          #13
                          грозно седи така застъпено до половината
                          Прикачени файлове
                          селото се оказа точно в града

                          Коментар


                            #14
                            Ми това се махаКапачето със стоиката си се продава отделно.Пригодено е за такъв размер ЦК-ключета, а тази тенекиика с ОН-ОФФ естествено че ще я разкарамСамото капаче е 0.90лв, а ЦК-ключето е към 1.20.Като го монтирам ще се вижда само черната планка на капачето и лостчето на ключето.
                            Fiat Ducato 2.5D
                            Lancia Kappa 2.4TDS

                            Коментар


                              #15
                              Dezki написа:
                              Ми това се махаКапачето със стоиката си се продава отделно.Пригодено е за такъв размер ЦК-ключета, а тази тенекиика с ОН-ОФФ естествено че ще я разкарамСамото капаче е 0.90лв, а ЦК-ключето е към 1.20.Като го монтирам ще се вижда само черната планка на капачето и лостчето на ключето.
                              Егати гъзарията !!!
                              Fiat Stilo 1.8 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X