Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дисплея , който отчита километрите не работи!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дисплея , който отчита километрите не работи!

    От известно време дисплея за отчитане на километрите не показва целите цифри.Само някакви чертички/част от цифричките/и не се разбира , коя е цифрата.Беше ми на доизживяване акумулатора и мислех, че това е причината, но при смяната с нов положението е същото.Някакви предположения и съвети....?Автомобила е Фиат Мареа 1.9 ТД

    #2
    Сменяй таблото Можеш да го занесеш на майстор, ама ще ти вземе същите/повече пари, отколкото за ново табло.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Аз сменях табло , намерих го за 25 лв. Търси по възможност от същата кола като година и екстри.Смени таблото, но при смяната му не давай на контакт , защото ще направи грешка във възглавницата.
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        Като го погледнеш на светло, или светнеш с фенерче в него, нещо вижда ли се? При мен беше изчезнала подсветката просто, но след една дупка се "включи"

        Коментар


          #5
          Вече 3 ти ден си е нормално. Оправи се от самосебе си.Нямам обяснение на какво се дължи!

          Коментар

          Working...
          X