Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разтворени задни гуми Фиат Браво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разтворени задни гуми Фиат Браво.

    Тия дни забелязах че задните гуми са ми в подобно състояние /------ . Каква мозе да е причината и колко ли ще ми струва ремонта?? п.с. междудругото за смяна са ми задните атмортесиори.

    #2
    това е нормално за фиат(както и алфа и ланчия),ремонтен комплект мисля че беше 65лв

    Коментар


      #3
      сега ако ми и кажете и място в софия където да го направят качествено и на добра цена ............... Писнало ми е от майстори които блъскат с чука където им падне и само мрънкат.

      Коментар


        #4
        mitkomar написа:
        сега ако ми и кажете и място в софия където да го направят качествено и на добра цена ............... Писнало ми е от майстори които блъскат с чука където им падне и само мрънкат.
        звънни на Киронамира се в Княжево088 9 889047
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          fiat_love написа:
          pugsy написа:
          това е нормално за фиат(както и алфа и ланчия),ремонтен комплект мисля че беше 65лв
          Около 30лв. е комплекта за една страна. Сменят се втулките на носача.
          и за двете имах предвид,то само от едната страна няма смисъл да се сменя

          Коментар


            #6
            Мисля че Наско (ника му във форума е НСО) е твоя човек!
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              смяна

              аз скоро ги смених но във Велинград ефтино като ги видах старите тук някъде съм ги снимал единият дори нямаше цял лагер всичко беше на парчета и разждясало сега там не дропа сега колата е много по висока дори заради тях смених задните тампони на моста -/подобие на мос /и то съвсем излишно
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                А има ли го тоя синдром и при предните гуми, че ми се струва, че на мен предните са ми леко отворили. Правен е реглаж на преден мост, така, че не е от това.
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  Питам тука, за да не отварям нова тема.На типото анджък тези втулки на задните носачи скърцат като го разклатя нагоре-надолу, а и по дупки.Само втулките сменят ли се и кач пара?
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    fiat_love написа:
                    chris написа:
                    А има ли го тоя синдром и при предните гуми, че ми се струва, че на мен предните са ми леко отворили. Правен е реглаж на преден мост, така, че не е от това.
                    Тропа ли колата? Има няколко повреди по предницата които могат да те разкрачат..
                    Не тропа въобще. То по принцип не, че са отворили много гумите, просто в сравнение със задните ми се струва, че са леко по-разкрачени. Чудя се дали има връзка това, че колата по принцип доста завива на ляво (особено като натисна спирачка).А на реглажа ми бяха казали, че е ОК Що завива на ляво не знам!!!
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      chris написа:
                      А има ли го тоя синдром и при предните гуми, че ми се струва, че на мен предните са ми леко отворили. Правен е реглаж на преден мост, така, че не е от това.
                      Пич, при Наско(ника му е НСО, кликни тук) в сервиза в Горна баня има и стенд за предницата. Ходи там и ще го оправи пича. Работи бързо и съвесно. Повреме на ремонта не те гонят на километри от сервиза, а си стоиш при пича и си лафите и ти обеснява, кое, как, защо. Това се казва обслужване.

                      Коментар

                      Working...
                      X