Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ауспух за Типо във варна -къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ауспух за Типо във варна -къде?

    Привет на всички !Знае ли някой къде във Варна мога да намеря ауспух за Типо на свястна цена ,че моя нещо много се разръмжа ???Благодаря предварително !Живи здрави и винаги на път !
    Fiat Tipo 1.4 i.e.DGT
    160A1.046

    #2
    Re: Ауспух за Типо във варна -къде?

    Koki написа:
    Привет на всички !Знае ли някой къде във Варна мога да намеря ауспух за Типо на свястна цена ,че моя нещо много се разръмжа ???Благодаря предварително !Живи здрави и винаги на път !
    Изпращаме ауспуси и катализатори по страната , с наложен платеж:http://emk-33.com/www/index.php?opti...348&Itemid=121

    Коментар


      #3
      Щом се е разръмжало само може само заварка да трябва Питай колегата beer,той е от Варна и беше обяснявал тука някъде из форума къде във Варна има сервизи.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Ми то гърнета много има, но ако става дума за ремонт, аз си правих моето няколко пъти до читалището Маяковски (до чаталджа) друго се сещам правих около ВиК там в едно гаражче след светофара не вземат много, и накрая като се скъса всичко и се отказах да го заварявам колата стана като на рали, един звук.......малей не се трае, и тогава обиколих из моргите и в аксаково си намерих за 15 лв, последното гърне от една темпра(изглеждаше доста запазено, без нещо да дрънчи вътре) и го взех . Сега си е наред колата, от дота време съм с него.иначе о долу на околовръсното посока стара гара има един куп заварчици, ама някак си им нямам доверие, изглеждат ми като диваци, Според мен ако ще е за ремонт по скоро там до читалището на Маяковски е най добре, освен това могат да ти предложат и варианти за ново гърне, Айде успех и кажи как си решил проблема
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          Колега аз сам ходил при едини майстори по околовръсния във варна още в началото като идваш от вятърна мелница имат всичко и си разбират от работата а и цената не е по различна от на другите сервизи ,ако подлежи на ремонт ще ти го оправят ако не ще го подменят с ново имат за всички марки.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар

          Working...
          X