Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решетката от Типо мк2 става ли на Типо мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Решетката от Типо мк2 става ли на Типо мк1

    Колеги днес видях на Типо мк1 с големите фарове сложена само решетката от Типо мк2/по-новото Типо с лайсната отдолу, по-малките фарове/!Някой знае ли дали са съвместими, и от къде мога да си купя такава решетка!Тази която видях беше черна и беше нова!Намаше го шофьора да го питам от къде я е купил!Ако някой знае подробности да сподели :D
    Fiat Grande Punto

    #2
    Виждал съм че доста хора го правят.Ама все ги няма при колите за да ги попитам съвместими ли са.
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      Незнам дали ако се вземе оригинална решетка дали ще пасне!Аз мисля, че се предлага като резервна част новата маска, която е пригодена да стане на мястото на другата!
      Fiat Grande Punto

      Коментар


        #4
        Аз съм с втората и да ви кажа- не виждам разлики в закрепването.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          ставана миналото типо му я бях сменил-сега се кара някъде по пловдив :D

          Коментар


            #6
            pugsy написа:
            ставана миналото типо му я бях сменил-сега се кара някъде по пловдив :D
            значи няма да имам никакъв проблем да я сложа така ли?Не се налага нещо да пригаждаш или да пилиш и т.н.!новата решетка е изпъкнала напред заедно с фаровете!При типо мк1 да не изглежда кофти отстрани!Защото неговите фарове не са изпъкнали и да стой кофти!
            Fiat Grande Punto

            Коментар


              #7
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                мерси колега!по-точен отговор на въпроса не мога да имам просто!Още веднъж благодаря :D
                Fiat Grande Punto

                Коментар


                  #9
                  на мен лично ми харесва с пъти повече от другите 2

                  Коментар


                    #10
                    все пак Типо мк2 е по-скоро фейслифт и промяната е главно по дизайна , а не е толкова драстична .Много хора го правят за да "подмладят" колата си . Най-впечатлен бях от Типото на един приятел , който за съжаление го продаде . Той беше сложил новата маска и беше сменил километража и оборотомера с електронен и изглеждаше доста ефектно преди години :P
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар


                      #11
                      разликата м/у 1 и 2 е само решетката и фаровете и на някой 2-ки отвътре таблото им е по заоблено,решетките на говорителите не са само от пластмаса и капака на пепелника се различава малкона това бялото му бях искарал цялата ел инсталация отвън и се преправи за много неща

                      Коментар

                      Working...
                      X