Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mнение за Газови амортесьори DAMPO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mнение за Газови амортесьори DAMPO

    Здравейте колегиднес си монтирах газови амортесьори DAMPO , закупени от магазина на Стамболийскита въпроса ми е нормално ли е да возят толковва твърдо и добри ли са като качество за нашите "лунни" пътищаБлагодаря Ви Поздрави на всички

    #2
    А със какъв размер гуми си знаеш ли че по високата гумата дава комфорта.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Гумите са ми 13-ки ама аз май по-големи не мога да сложаКолата е Пунто SX 55

      Коментар


        #4
        PuntoDEMON написа:
        Гумите са ми 13-ки ама аз май по-големи не мога да сложаКолата е Пунто SX 55
        А добре де, те са 13-ки, но колко са високи самите гуми - 60,65,70,75. Какво пише на гумата?Ти обаче първо си ги купил и монтирал и тогава питаш дали са добри :D Ако си с пунто е нормално да ти се виждат твърди, защото колата не е много тежка. Да, разработени са за Пунто, но газовите са си твърди и за малките коли е по-добре маслени.

        Коментар


          #5
          Значи гумите ми са 155/60 поне така пише на тяхА монтажа и купуването станаха спешно защото единия амортисиор се счупи Имам и още един въпрос какви свещи да си взема за Пунтото, че май има нещо гнило там

          Коментар


            #6
            PuntoDEMON написа:
            Значи гумите ми са 155/60 поне така пише на тяхА монтажа и купуването станаха спешно защото единия амортисиор се счупи Имам и още един въпрос какви свещи да си взема за Пунтото, че май има нещо гнило там
            Ехееееееееееее!!!!Ти с тия 60, какво се чудиш, че вози твърдо?!Сложи 70 и ще усетиш значителна разлика.

            Коментар


              #7
              Защо така ме изпреварваш винаги в мненията май си доста време повече във форума от мен доофиат.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Имам и още един въпрос какви свещи да си взема за Пунтото, че май има нещо гнило там
                Оригинални, няма нищо по-добро от оригиналното!

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  PuntoDEMON написа:
                  Значи гумите ми са 155/60 поне така пише на тяхА монтажа и купуването станаха спешно защото единия амортисиор се счупи Имам и още един въпрос какви свещи да си взема за Пунтото, че май има нещо гнило там
                  Ехееееееееееее!!!!Ти с тия 60, какво се чудиш, че вози твърдо?!Сложи 70 и ще усетиш значителна разлика.
                  хеех а аз ко да кажа кат съм на 55 със спортно окачване
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #10
                    За свещите - "Денсо" или "NGK". Оригиналните и на двата ми фиата са "NGK", на моя ги смених с "Денсо", нямам оплаквания.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Гледай наистина да са оригинални!Това е най-важното.Аз съм с БЕРУ платинум и съм много доволен.Не се цигани за пари,а вземи от място,където си сигурен,че не са менте!
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар

                      Working...
                      X