Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се продават дръжки за Фиат Мареа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се продават дръжки за Фиат Мареа?

    Днес ходих в три магазина и звънях по телефона на още два, но навсякъде ми казват, че дръжки за Мареа нямат. Имат за Браво/а на цени от 33-38лв. В Александър Ауто също няма. В сайта на хит-ко гледам, че дръжки за Мареа липсват. Оня ден си взех колата цялата пребоядисана и със старите дръжки е много зле. Откъде могат да се намерят поне черни на цвят дръжки за Мареа? По-моргите е 1/1000 да намериш Мареа, на която не са и свалени дръжките
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    #2
    Турция!
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Не си търсил там където трябва! Дръжките на "Марея" са два вида.Първите които са черни струват 37 лв/бр.Вторите, които МОГАТ ДА СЕ БОЯДИСАТ Вцвета на купето са 59 лв/бр.Най-добре да звъннеш, работят с куриер, с наложен платеж ще ги имаш.Телефона е 02 8504405 - Т&Н КАР
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Мерси, в краен случай и от София ще поръчвам ама ми се искаше да ги видя какво представляват. Чудя се дали тези пластмасовите за Брава няма да могат да се боядисат. Като гледам са само пластмаса и нямат гума по тях... а в събота така или иначе ще ходя при майстора да ми налепи емблемите по колата и да пръсне страничните огледала с цвета на купето.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Обадих им се и излезе, че тези от 38лв. са обикновени гумени дръжки за Брава, а не са боядисани в черно за Мареа. Тези от 59лв. вече излизат много скъпо още повече, че не са боядисани изобщо. Някакви други идеи? Или да взимам от Ал. Ауто за по 33лв парчето...
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            spark написа:
            Обадих им се и излезе, че тези от 38лв. са обикновени гумени дръжки за Брава, а не са боядисани в черно за Мареа. Тези от 59лв. вече излизат много скъпо още повече, че не са боядисани изобщо. Някакви други идеи? Или да взимам от Ал. Ауто за по 33лв парчето...
            Металните дръжки са малко дефицит, но утре ще ти дам инфо по въпроса!А какво ти е на старите дръжки?

            Коментар


              #7
              Ми как какво 100 про като на всички фиатове са изпокъсани и заминали на кино..

              Коментар


                #8
                @hit-ko: Представи си в какво състояние са дръжките на вратите щом цялата боя на планката, която държи страничните огледала беше напукана от слънцето и се виждаше алуминия. Боята на планките я свалих с нокът, толкова беше цъфнала от слънцето, за дръжките на вратите да не говорим Тая кола май досега гараж не е виждала и яко я е пекло слънцето в южна Италия
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар

                Working...
                X