Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бавно вдигате на стъклата - Punto S 75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бавно вдигате на стъклата - Punto S 75

    Izvinete 4e ne bi6a na BG za6toto niamam kirilica.Moje li nqkoi da mi pomogne otnosno vaprosa za bavnoto vdigane na staklatata na dolo varvat normalno no pri vdigane se ma4at i axa da sprat kak da gi opravq ? Predvaritelno BLAGODARQ След, като нямаш кирилица използвай Кредор-над прозореца в, който пишеш! Vladim

    #2
    Re: bavno vdigane na staklata na Punto S 75

    Kimbal написа:
    Izvinete 4e ne bi6a na BG za6toto niamam kirilica.Moje li nqkoi da mi pomogne otnosno vaprosa za bavnoto vdigane na staklatata na dolo varvat normalno no pri vdigane se ma4at i axa da sprat kak da gi opravq ? Predvaritelno BLAGODARQ
    Има ли разлика в дигането когато си само на контакт или работещ двигател. Ако няма разлика остава проблема да е в натрупване на мръсотии които пречат на стъклото да върви.P.s. За ел.стъкла говорим нали. Макар че ако пунтото е S май нямаш ел стъкла( само че и ако е 75 коня няма модификация S) - но пък си писал че се мъчат като вървят.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      za tva 4e e S ne sam sigoren no 4e e s el.stakla e taka na men mi se truva 4e oplatneniata sa mnogo tegnati kak da postapia?

      Коментар


        #4
        ne niama razlika na kontakt i na rabote6t dvigatel

        Коментар


          #5
          Kimbal написа:
          za tva 4e e S ne sam sigoren no 4e e s el.stakla e taka na men mi se truva 4e oplatneniata sa mnogo tegnati kak da postapia?
          Пич, ти българин ли си? По правило тук се пише на БЪЛГАРСКИ. Ако може оправи си постовете и заглавието!

          Коментар


            #6
            Ако беше проблема в слаб акумолатор щеше да има разлика при работещ двигател и само на контакт.Най-вероятно ще се оправи като махнеш кората на вратата и почистиш и смажеш движещия механизъм както е казал колегата. За всеки случай провери и за окислени връзки по копчетата и машинката.
            Punto SX 1.1 55

            Коментар


              #7
              Благодаря Ви за съветите. Вече ще се старая да пиша на български.

              Коментар


                #8
                Kimbal написа:
                Благодаря Ви за съветите. Вече ще се старая да пиша на български.

                Коментар


                  #9
                  Още едно въпросче. На пунтото отзад пише S, а колата е с ел. стъкла и еърбег 75 коня 1996 Във форума пише че S е без тези неща . Тогава каква модификация е ?

                  Коментар


                    #10
                    Kimbal написа:
                    Още едно въпросче. На пунтото отзад пише S, а колата е с ел. стъкла и еърбег 75 коня 1996 Във форума пише че S е без тези неща . Тогава каква модификация е?
                    Не се знае тогава тоя S кой го е слагал.

                    Коментар


                      #11
                      Kimbal написа:
                      Ощте едно въпросче. На пунтото отзад пише S а колата е с ел. стъкла и еарбег 75 коня 1996 Във форума пише че S е без тези нещта . Тогава какава модификация е?
                      Много от автомобилите ни са custum версии-няма една с една еднакви! Общо взето хората някога, като са пазарували нашите фиатки са отивали в магазина и за казвали искам така версия и към нея това, това и онова от списъка с опции. Тези S, SX и ЕL, ЕLX много не ги гледай. Tе се отнасят за купето предимно, не толкова за оборудването.
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        Kimbal написа:
                        Ощте едно въпросче. На пунтото отзад пише S а колата е с ел. стъкла и еарбег 75 коня 1996 Във форума пише че S е без тези нещта . Тогава какава модификация е?
                        Много от автомобилите ни са custum версии-няма една с една еднакви! Общо взето хората някога, като са пазарували нашите фиатки са отивали в магазина и за казвали искам така версия и към нея това, това и онова от списъка с опции. Тези S, SX и ЕL, ЕLX много не ги гледай. Tе се отнасят за купето предимно, не толкова за оборудването.
                        Абе то това е така като опция се предлага всичко като оборудване и ел стъкла и възд. възглавници. Само дето няма модел 75 коня да е S.p.s. Много взехме да гадаем най-добре въведи VIN номера тук http://vin.alfaromeo-bg.com/ и ще излезе каква модификация е дали е S дали е Z
                        Punto SX 1.1 55

                        Коментар


                          #13
                          стъкла

                          ела -като не вали и да го оправим на адреса по долу или в Неделя на събирането -там си правим колите -без пари
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            Благодаря на всички,от скоро го имам тва PUNTO и ми си ще да понауча повече за него :D

                            Коментар

                            Working...
                            X