Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

къде продават прагове за типо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    къде продават прагове за типо?

    ако някой от колегите знае магазини или телефони, моля да сподели, за да се снабдя с ламарините. кажете си мнението дали си струва да се вземат втора употреба от някое ударено. благодаря.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    #2
    Ами моето е от 88-ма година и честно казано не са мръднали изобщо.Даже гледам че на някои места им е нпаднало Боди-то (това грапавото което го има по принцип по тях) ама и там няма грам ръждица така че мисля че и 2-ра употреба ще са добра инвестиция ако са запазени.Успех!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      По принцип втора употреба по моргите.Имам един приятел обаче дето като му позагни опела и си взе прагове от един тунинг магазин и сега опела изглежда доста по-добре.А преговете не бяха скъпи.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        По принцип втора употреба по моргите.Имам един приятел обаче дето като му позагни опела и си взе прагове от един тунинг магазин и сега опела изглежда доста по-добре.А преговете не бяха скъпи.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          fiat_love написа:
          А МК33 нямат ли такива ламарини. Те са доста добре заредени с подобни детайли.
          МК33 не ми говори нищо . ако може помогни с телефонен номер.
          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

          Коментар


            #6
            everton написа:
            fiat_love написа:
            А МК33 нямат ли такива ламарини. Те са доста добре заредени с подобни детайли.
            МК33 не ми говори нищо . ако може помогни с телефонен номер.
            това е във софия затова ни ти говори нищо ние в пловдив си нямаме МК33
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Аз миналата година търсих сума време, за опел имаше навсякъде , обаче за типото йок. Накрая намерих по 65 лв. бройката - говоря за нови. И най ме е яд, че майстора си остави ръцете и сега пак избива ръжда.
              Пари от Интернет
              Всичко за колата
              Modsbg.com

              Коментар


                #8
                нещо се замислям дали да не си ги направя сам. имам абкант и един лист поцинкована ламарина - 2 м. на 1 м. струва около 50 лв. 2 прага по 25 лв.
                UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                Коментар


                  #9
                  Everton,ако можеш,най-добре е да си ги направиш сам.Купешките едва ли са от поцинкована ламарина,а мърлячите "майстори" си оставят ръцете в огъвките/говоря ти от собствен опит/.След това само много флекс и много оксижен ги оправят Успех
                  Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                  Коментар

                  Working...
                  X