Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за премахване на средно гърне.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за премахване на средно гърне.

    Здравейте,колата е Мареа 1.8. На снимката съм оградил въпросното гърне, което си изслужи службата. В момента се чудя дали да слагам друго гърне (алтернатива или оригинално) или просто на негово място да сложа тръба. Това което ме интересува е дали колата ще стане по-шумна само с тръба и дали ще има някакви вреди за автомобила от липсата на това гърне!?п.с.Снимката е взета от интернет
    Прикачени файлове
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    Колега за твоята мареа има цели гърнета (задно и средно) за без пари както се казва - 30 лева струват, така ще си имаш резервно задно. Тръба не слагай защото ще стане по шумна колата, негативите няма да са толкова големи, но ще има някакви, ако все пак не искаш да вимаш друго си смени това с друго по възможност оригинално.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за премахване на средно гърне.

      dimmX написа:
      Здравейте,колата е Мареа 1.8. На снимката съм оградил въпросното гърне, което си изслужи службата. В момента се чудя дали да слагам друго гърне (алтернатива или оригинално) или просто на негово място да сложа тръба. Това което ме интересува е дали колата ще стане по-шумна само с тръба и дали ще има някакви вреди за автомобила от липсата на това гърне!?п.с.Снимката е взета от интернет
      Зададеният въпрос, показва мнооого неща.В случая, липса на разбиране и на пари.Шумът е вреда!Шумът не е вреда на автомобила, а на този, който го кара.Нарича се още, липса на комфорт.Можете да махнете и цялото гърне, но липсата на комфорт ще бъде 100%.Така направих с една кола преди години, но преди това, бях сложил двигател 160-180 конски сили.Така пътувах до Варна и обратно. Разходът на гориво беше...лилииии.....!!!!!Тогава бях глупак!Сега съм още по голям и по-дърт глупак.Въпреки това, бих уважил труда и интелекта на производителите от Фиат.Поздрави!?

      Коментар

      Working...
      X