Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава:

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Казвам го защото и аз избирах и сега правя ремонт защото я блъснах Бравата.Късмет
    BRAVA,когато НЕ гори

    Коментар


      #32
      съжалявам,

      Дано по-скоро да я оправиш,щом си жив и здрав е добре.Останалото ще се оправи,сигурен съм.Успехи и късмет !!!

      Коментар


        #33
        milky, не се колебай, избрал си хубав модел кола. Както е известно, "много е хубава,ама Фиат ве да е..а мама му!" е класическа фраза на разбиращите. Има достатъчно голям избор, за да си намериш твоята Брава. Успех!

        Коментар


          #34
          Re: И аз съм на път да направя твоя ход.

          milky написа:
          Сега като имаш вече повече впечатления от автомобила,доволен ли си от избора си?
          Много съм доволен ! Дори като мина покрай някой Голф3 или Астра си казвам-"Добре,че не направих глупоста да взема нещо такова".Аз никога не съм бил фен на италианските коли, но след като купих Брава,определино станах такъв.
          Fiat Brava 1.4 SX 12V 97

          Коментар


            #35
            Re: дааа,

            milky написа:
            Bubis,така е!С първото уцелих,сега ще видим за второто
            А сдоби ли се вече със второто??
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #36
              Ей Иво,

              Как ме хвана на тясно само Да - купих си Брава.И понеже имам и други автомобили и съм реалист човек,още не искам да изказвам мнение за автомобила (нямам достатъчно впечатления).Купих колата вчера и съм минал едва 120 км,като навъртя поне 1000-1500,ще споделя впечатления. Ще почерпя==========Успехи !!!

              Коментар


                #37
                Re: Ей Иво,

                milky написа:
                Ще почерпя
                Е то се знае ......
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар

                Working...
                X