Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимка на закoпчалката багажника на мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимка на закoпчалката багажника на мареа

    Трябва ми някой ако може да ми снима закопчалката на багажника на мареа седан , като и се махне пластмасата за да видя как е поставено ключето което включва лампата в багажника, че аз мойто го бях махнал защото беше развалено и сега забравих как е било, ами се иска да измисля нещо за да го оправя. Качвам снимка да видите какво точно искам да ми снимате.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1,9TD100

    #2
    Според мен се прецакват някъде кабелите, които водят към лампата, а не самото ключе. Защото на мен на таблото си ми свети червената лампичка за отворен багажник, а лампата за осветлението свети когато си поиска.
    Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

    Коментар


      #3
      По темата...!

      здравейте колеги...Аз да ви кажа още като я взех си мислех, защо не са сложили някаква лампичка в багажника, за да осветява и изобщо не съм гледал дали има такава. Сега разбирам, че трябва да има...Къде се намира?
      Fiat Marea 2.4 TD

      Коментар


        #4
        при мен не е от кабелите а от ключето защото като го махнах и дам на късо кабелите светва.
        Fiat Marea 1,9TD100

        Коментар


          #5
          Заповядай снимките на здрава машинка,но къде се намира това осветление на багажника.На тази мареа на която снимах това ключе отчита на таблото дали багажника е отворен или затворен в него нищо не свети.
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            на мен плафона се намира точно посредата на кората от долната страна.Вкарваш си главата посредата на багажника и поглеждаш нагоре. Ще гледам днес или утре да направя снимка на плафона
            Fiat Marea 1,9TD100

            Коментар


              #7
              дали продават някъде такива бутони.Аз намерих един ама е без пластика и незнам как да му е закрепя.Ако някой е виждал някъде да продават да каже .Ето и снимка на това което имам
              Прикачени файлове
              Fiat Marea 1,9TD100

              Коментар

              Working...
              X