Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на кола от Германия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на кола от Германия

    Здравейте колеги,Харесах си автомобил от югоизточна Германия.Въпросът ми е има ли някой сред Вас, който се занимава с доставка на автомобили или има по-прясна информация по въпроса.Благодаря предварително за помощта!Поздрави,Валентин
    Fiat Stilo 115 h.p. 2004
    Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

    #2
    Re: Покупка на кола от Германия

    valti написа:
    Здравейте колеги,Харесах си автомобил от югоизточна Германия.Въпросът ми е има ли някой сред Вас, който се занимава с доставка на автомобили или има по-прясна информация по въпроса.Благодаря предварително за помощта!Поздрави,Валентин
    Мога да те свържа с човек от Хасково, който ми докара моята.Той ходи точно в Югоизточна Германия - Мюнхен - Нюрнберг. Моята я взехме от едно село да Регенсбург.Точен е много. Даже му давах парите той да я плаща. Нито нещо липсваше от колата, нито се опита да ми дава акъл.До Хасково ми взе 500 евро за докарването. Предполагам и до Търново ( гледам си от там) ще е толкова.Ако се интересуваш - пиши да ти пусна телефона му на ЛС.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Re: Покупка на кола от Германия

      valti написа:
      Здравейте колеги,Харесах си автомобил от югоизточна Германия.Въпросът ми е има ли някой сред Вас, който се занимава с доставка на автомобили или има по-прясна информация по въпроса.Благодаря предварително за помощта!Поздрави,Валентин
      Колега , извинявай , ама защо не си я докараш сам ?Отскачаш до Букурещ и летиш до Мюнхен - Меминген . Транспортните връзки в Германия са чудесни и не толкова скъпи.Свят ще видиш поне , естествено ако разполагаш с време .
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #4
        Re: Покупка на кола от Германия

        Румен_Хинчев написа:
        valti написа:
        Здравейте колеги,Харесах си автомобил от югоизточна Германия.Въпросът ми е има ли някой сред Вас, който се занимава с доставка на автомобили или има по-прясна информация по въпроса.Благодаря предварително за помощта!Поздрави,Валентин
        Колега , извинявай , ама защо не си я докараш сам ?Отскачаш до Букурещ и летиш до Мюнхен - Меминген . Транспортните връзки в Германия са чудесни и не толкова скъпи.Свят ще видиш поне , естествено ако разполагаш с време .
        САМО ако говориш немски и можеш да се оправяш на този език !!!

        Коментар

        Working...
        X