Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взимате ли си части онлайн?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Взимате ли си части онлайн?

    Здравейте, колеги.Тъй като ми предстои смяна на ангренажен ремък, а досега не съм имал тази особена чест, нямам никаква идея какво и откъде да взема. Колата е Браво 1,6 16в от 1996г. Гледам, че най-често ИНА се споменава като марка, та да ви питам, от този сайт, и изобщо онлайн безопасно ли е да се пазаруват подобни части, попадали ли сте на ментета, и дали е читав въпросния комплект:http://carauto.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B6%D 0%B5%D0%BD-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%8A%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-fiat-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB-bravo-i-(182)-5568-2451786.html
    Bravo 1.6 16V 1996

    #2
    да не ми се карат, че давам директни линкове го изтрих в раздел сервизи и магазини и отделно ще ти пратя линковете и момче изпитано от форума
    Fiat Marea 2.4 JTD+
    Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
    Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
    Renault 19/1.7mi/ - crash

    Коментар


      #3
      Никога няма да взема онлайн, директно в магазина отивам,и гледам на момента качеството.Добре че имам познат,и той ми казва кое важи и кое не,особенно ако се касае за скъпа част. :D
      Fiat palio 1.7td

      Коментар


        #4
        Ми той ремъка е 20-30 лева, ко му е скъпото?
        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

        Коментар


          #5
          Последните 5г само онлайн.
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #6
            lubo_Y10 написа:
            Ми той ремъка е 20-30 лева, ко му е скъпото?
            Е той не е скъп, но ако не е качествен може да му оскъпи ремонта.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Пазарувам само онлайн Причини:1. Нямам време и не ми се обикалят магазини, да кисна по опашки и да чакам евентуално някой да ме обслужи, след като си изпие кафето.2. Винаги купувам това, което търся, а не което имат в магазина.3. Избора е по-голям.4. Цените са по-добри.5. Доставката е бърза и евтина.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Само онлайн. Изключение когато дам колата в сервиз с неясна причина за проблема и те тогава я оправят с ’техни’ части, поне на двойна цена и разбира се слагат доказани марки, защото тук ремонт с части на сервиза е с 2г гаранция. Например за заден лагер главина платих почти 150лв. за SNR, а после по подозрение за разбит и другия си поръчах онлайн полски(марка, която съм купувал и друг път без забележки впоследствие) за 40лв. Въпросният SNR онлайн идва на 70лв.
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  #9
                  Дори онлайн от чужбина пазарят хората. На един приятел тука му искаха около 2хил за съединител + демпферен маховик, че в някои магазини дори 2500. Накрая си поръча Sachs от някакъв немски сайт за около 900лв.
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    много ми е интересно,ако си купиш сегменти и един маслен е дефектен,какво правим.иначе обратно в магазина и хайде.това всичко ми се е случвало и затова го давам за пример

                    Коментар


                      #11
                      Ами ако в магазина няма повече маслени сегменти какво правим?Пазаруването онлайн не се прави за неща, които ти трябват "на момента". Аз поне си планирам обслужванията и частите са при мен достатъчно по-рано, за да мога да реагирам при грешка.
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        #12
                        Всичко купувам онлайн. В това число и нови и стари части, дори гуми , масла и филтри.В магазините центрят хубаво с цените и не виждам смисъл да плащам повече за едно и също качество.
                        Play Golf ,but not drive golf!!!
                        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                        Коментар

                        Working...
                        X