Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоматични скорости - има ли почва във Фиат?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоматични скорости - има ли почва във Фиат?

    Хвърлил съм око на една Крома автоматик, но се чудя дали ...? Кара ми се автомат, ама от друга гледна точка ако нещо се прецака? Имате ли идея как са автоматичните скорости при фиатките? Поразгледах за втора употреба - Италианеца има само механични, автоматични не предлагали изобщо, защо ли? Ако някой ден не дай си боже се прецака автоматика, оставам на сухо? Какво ви е мнението за автоматика при италианските коли, по-специално Фиат? То и почти не се предлагат такива коли ...

    #2
    Имам един познат механик-той ми е казвал,че автоматичните скоростни кутии се чупят много по рядко от механичните.Обаче къде ще ти остане удоволствието от карането ако си автоматик-само да "въртиш геврека" и това си е Виж за жена автоматика е дори препоръчителен,че на доста от тях им е трудно хем да завиват,хем скорост да сменят едновременно.В САЩ съм карал доста автоматици,ама все едно не карам.Обаче като ме качиха на един пикап Шевролет с 3 механични скорости(те бяха 4 ама се тръгва на втора,щото 1-ва е много бавна)-все едно се родих :D
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #3
      Наистина са си рядкост автоматичните скорости на Фиат.При Крома как да е, обаче аз на Горубляне видях едно Уно , дизел с автоматични скорости.Аз го питам човека приятелски Ква е тая екзотика? А той вика КАква екзотика бе, от това по убаво нема, сама си върви.То вярно, обаче защо от 200 Уновци дето съм ги разглеждал, Това е първото с автоматични скорости?Той вика Мани ги тия не разбират, тва е най-популярното сега.Шегаджия!От тогава друго Уно с автоматика не съм виждал.
      Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

      Коментар


        #4
        Снимка тук на Крома автоматик .....
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          Аз съм виждал няколко Пунто-та с автоматични скорости на Горубляне,но както ви писах,мен лично автоматика не ме влече.
          SKODA 105L '78
          PUNTO 1.2 MPI ELX '94
          FIAT 126p '89
          TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
          GRANDE PUNTO 1.2 '06

          Коментар


            #6
            Нали има и Уно и Типо автоматик, Селекта май се води модификацията. Мой познат си подмени автоматичната на Уното още преди години заради проблеми.

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Здрасти на всички !!!! Аз от близо година карам ///// Типо автоматик, и сам много доволен, това наистина си е кеф, досега проблеми с кутията не съм имал, кутията е тип CVT-автоматик, казват че наистина са много издържливи...
                LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                176B9.000
                ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                AR32301

                Коментар

                Working...
                X