Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размер джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размер джанти

    Здравейте ! Тъй като не съм запознат с точните размери на джантите, искам да попитам стават ли джанти от Дачия Логан или Сеат Ибиза (около 2002г.). Забелязах, че и на двете са с по 4 болта, но междуболтовото разстояние не знам дали е такова като това на Бравата. Ако някой има наблюдения и знае, моля да сподели.
    Fiat Brava 1.9 JTD 105 к.с.

    #2
    Не стават. Фиатите са с м/у болтово разстояние 98mm, а на посочените от теб коли е 100mm.

    Коментар


      #3
      Ако джантите са 4х100, не е проблем да ги караш на главина 4х98, разликата е малка, само 2мм в диаметър и конуса на болта я обира, отделно се продават и болтове с изместен център, именно за подобен род монтаж на джанти, ако разликата е по голяма няма как да монтираш джантите, в този случай ще ти трябват преходни фланци.
      punto HGT

      Коментар


        #4
        Благодаря! А къде мога да разгледам хубави джанти, различни от оригиналните. Би могло колеги, които имат Браво/Брава да качат по 1 снимка на джантите, с които са. Много обяви съм разгледал, но нищо интересно.
        Fiat Brava 1.9 JTD 105 к.с.

        Коментар


          #5
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=105690 Ето това са красиви оригинални фиатски джанти колега
          Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
          Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

          Коментар


            #6
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              mehanoveca написа:
              Ето това са другите красиви оригинални фиатски джанти
              Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
              Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

              Коментар


                #8
                https://m.facebook.com/photo.php?fbi...f&notif_t=like
                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                Коментар

                Working...
                X