Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Педал на съединителя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колегата със Стило, и при мен някой ден скърца, с нов съединител съм, и със стария се чуваше някой път и с новия също, мисля че е от някоя от помпите или нещо трябва се смаже някъде. Колеги вие го изпратихте за съединител

    Коментар


      #17
      Доколкото знам stilo_new кара 1,6. В тоя ред на мисли, за какви помпи говорим ?

      1.9 JTD 110hp
      Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

      Коментар


        #18
        milenskia написа:
        Колегата със Стило, и при мен някой ден скърца, с нов съединител съм, и със стария се чуваше някой път и с новия също, мисля че е от някоя от помпите или нещо трябва се смаже някъде. Колеги вие го изпратихте за съединител
        Колега, на правилното място е изпратен, когато "хрупа".

        Коментар


          #19
          OpenGL написа:
          Доколкото знам stilo_new кара 1,6. В тоя ред на мисли, за какви помпи говорим ?
          Е съединителят не е ли с помпи?

          Коментар


            #20
            stilo_new написа:
            OpenGL написа:
            Доколкото знам stilo_new кара 1,6. В тоя ред на мисли, за какви помпи говорим ?
            Е съединителят не е ли с помпи?
            Скърца ти долната помпа. Сложи малко грес на ябълковидната част на стержен към вилката. Може да натиснеш стержена навътре с ръце и да смажеш. Накарай някой да натиска и слушай под капака.

            Коментар


              #21
              Не знаех че, Стило 1.6 не е като Браво/Брава/Мареа 1.6 и съединителя е с хидравлика.

              1.9 JTD 110hp
              Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

              Коментар

              Working...
              X