Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълна смяна на масло в автоматична кутия - къде в София ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    u_bo написа:
    dolarcho написа:
    Оооо, нещо не сме се разбрали.Не възнамерявам по никакъв начин да правя нещо подобно сам. Въпроса беше за препоръка на конкретен сервиз, който да разполага с машина за пълна смяна на маслото в автомата. Но все пак инфото, което си дал е доста полезно и интересно. Благодаря все пак.
    Въпроса е дали на някой ще му се занимава и дали ще му излезе сметката да източва сигурно над час с вакуум маслото ти извода е - винаги можеш да идеш в АИ и да похарчиш 300 лв. вместо да се оправиш с 150 до 200
    Нищо няма да ме учуди, но все пак нали за това се плаща а и отиваш в сервиз, на който това му е работата. За това са закупили подобна машина.Каква ти е идеята за 150-200лв. ? До колкото знам толкова ще излезе само маслото, да не кажа и повече.

    Коментар


      #17
      Re: кола

      kluchar написа:
      Такива машини за масло има на поне 10 сервиза в София ако толкова държиш на правилната работа на майсторите иди във ФИАТhttp://www.fiat.bg/fls/brochures/201....pdfДаваш едни 160може и 180 лв и готово.
      Добре де, нали за това е темата. Който знае да даде препоръка за сервиз към когото да се обърна за смяната с машина.АИ не съм сигурен дали са най-правилния пример за правилна работа на майсторите.Линка, който си постнал е за смяна на двигателно масло и нямат 2.4

      Коментар


        #18
        Ако сложиш Мобил - само от отстъпката сервиза ще вземе 70 до 100 лв. А от "оригинална Селения" печалбата е доста повече, а после си плащаш 150 лв. за "качествен" труд

        Коментар

        Working...
        X