Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни дискове на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предни дискове на Стило

    Здравейте,Предните дисковете на Стилото ми са зле, днес ги снимах. Идеята ми е да изкарам лятото с тях и есента да ги сменя. Може ли да покарам безопасно с тях или трябва да ги сменям по най-бързия начин? Ръба едва се усеща на допир, може би е 1мм, но са доста корозирали. Ето снимки: http://store.picbg.net/pubpic/E0/28/...7450f9e01a.jpg

    #2
    Австрийка? Колко километра предвиждаш да минеш?
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      5-6000.Да, австрийка е. Поръждясало е всичко отдолу. Не ми харесва много ама кво да се прави...

      Коментар


        #4
        ogun написа:
        5-6000.Да, австрийка е. Поръждясало е всичко отдолу. Не ми харесва много ама кво да се прави...
        Ужас!!! .Никога не бих си взел кола от Австрия.Ако съм на твое място веднага бих сменил дисковете,още повече съм сигурен,че и водачите са блокирали от "кафявата чума" и нямаш добри спирачки.Виждал съм с очите си как подобен ръждив/износен/изтънянал диск при наистина екстренно спиране се къса/чупи и става мазало!
        EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

        Коментар


          #5
          itan75 написа:
          ogun написа:
          5-6000.Да, австрийка е. Поръждясало е всичко отдолу. Не ми харесва много ама кво да се прави...
          Ужас!!! .Никога не бих си взел кола от Австрия.Ако съм на твое място веднага бих сменил дисковете,още повече съм сигурен,че и водачите са блокирали от "кафявата чума" и нямаш добри спирачки.Виждал съм с очите си как подобен ръждив/износен/изтънянал диск при наистина екстренно спиране се къса/чупи и става мазало!
          Мда, дисковете са за смяна и то изключително належаща
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Добре, ясно, ще се сменя явно. Четох тук във форума разни теми за дискове, но така и не се ориантирах какви дискове да си купя. Гледах, че за около 200лв ще се сменят и дисковете и феродото. Ще препоръчате ли някакви?

            Коментар


              #7
              Taмпона на носача и той пътник ми се вижда.Вземи евтини среден клас дискове и след 2000км на стругар.Накладки - trw.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар

              Working...
              X