Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разлика в брони на VW Polo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разлика в брони на VW Polo

    Здравейте колеги, знам че нашия форум си е за Фиат, обаче няма кой друг да питам. Въпроса ми е следния: има ли разлика в захващането на четерите вида брони? Става въпрос за VW Поло 96г. 1.4 60 коня. Колата е на жената и понеже предната броня е ударена, мисля да я сменя с другите модели. Нашите брони са такива:Броните, които искам да сложа са следните:Теоритично според мен не би трябвало да има разлика, нищо че едните са от две части, а другите от една, но ако някой знае със сигурност нека каже .Благодарности предварително!
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
    Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

    #2
    Аз лично не знам за 4 вида брони на поло 6N, но няма значение купето е същото. Широките брони ги слагат според двигателя ако е съответно GTI полото, понякога и на малко "по-луксозните" им изпъления.. Слагай смело правено е сигурно милион пъти. Като почнеш да сваляш старите ще ти стане ясно. Гледай само да си вземеш от 6N не от 6N2 те вече не стават :D
    Haters Gonna Hate

    Коментар


      #3
      И от Класик и Комби не стават.
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #4
        muns61 написа:
        И от Класик и Комби не стават.
        да и това забравих да отбележа само като модел си ги водят поло.. съвсем различни коли са
        Haters Gonna Hate

        Коментар


          #5
          Значи да разбирам, че броните от синьото ще станат на зеленото, така ли? :D
          Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
          Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            стават!
            Haters Gonna Hate

            Коментар

            Working...
            X