Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.4 с глава на 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.4 с глава на 1.8

    Здравейте колеги Едни приятели ми казаха, че са сменяли глава на пасат от 1.6 с глава на 1.8, стана въпрос за нашето Фиатче и казаха, че също е възможно да се сложи глава от 1.8. Тъй като имам такава глава оборудвана ми стана интересно дали на наистина е възможно да се пригоди на 1.4то... Причина е за покачване на конските сили, благодаря на всеки, който би ми помогнал с информация

    #2
    Не

    Коментар


      #3
      1.8 нее ли двувалов .а 1.4е с един вал.ремъци.ролки.отворите за маслото.водата.колко е хода ма клапаните.на буталото.колелетата на ремъкът да е сметнат. С този на кол.вал Мисля ке няма да стане просто хакни друг мотор

      Коментар


        #4
        категорично не.дори и инженерите на фиат да дойдат ,все тая.при vw става,защото са еднакви мотори с различна кубатура,както пунто 1,1 и 1,2.

        Коментар


          #5
          Става ама ти трябва блок, електроника и окачване от 1.8....... Не можа ли първо да поразгледаш малко снимки и после да питаш колегаааааа.
          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

          Коментар


            #6
            flippy89 написа:
            Става ама ти трябва блок, електроника и окачване от 1.8....... Не можа ли първо да поразгледаш малко снимки и после да питаш колегаааааа.
            цял мотор

            Коментар


              #7
              ivel написа:
              категорично не.дори и инженерите на фиат да дойдат ,все тая.при vw става,защото са еднакви мотори с различна кубатура,както пунто 1,1 и 1,2.
              при пунто може ли дa се сложи глaвa от 1.1 нa 1.2????? aз мисля че не
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                ivel написа:
                категорично не.дори и инженерите на фиат да дойдат ,все тая.при vw става,защото са еднакви мотори с различна кубатура,както пунто 1,1 и 1,2.
                при пунто може ли дa се сложи глaвa от 1.1 нa 1.2????? aз мисля че не
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  може да се сложи,но трябва да сложиш и колекторите от 1,1,съответно на момента ставаш вече моноинжекция,а там вече ти трябва и еку от 1,1.става въпрос че главите си пасват

                  Коментар

                  Working...
                  X