Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на номерата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На мен ми стана интересно за третия номер докато колата ми беше регистрирана в Словения с техни номера ремаркето имаше трети номер същия като на колата и ползваше застраховката на колата там ремаркетата не подлежат на регистрация говора до 750 кг плаща им се само данък и на две години преглед а тука наще кръвопийци за нищо и никакво ремарке отделно застраховка,номер добре че и винетка не трябва да му слагам няма скоро да ги стигнем съседите малко по на запад от нас за съжаление .
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #17
      Реално ще започнат да ги издават от следващия месец тези трети табели. Много неща още не са ясни, но със сигурност ще има такива. Технически са готови.

      Коментар


        #18
        stivan_alone написа:
        На мен ми стана интересно за третия номер докато колата ми беше регистрирана в Словения с техни номера ремаркето имаше трети номер същия като на колата и ползваше застраховката на колата там ремаркетата не подлежат на регистрация говора до 750 кг плаща им се само данък и на две години преглед а тука наще кръвопийци за нищо и никакво ремарке отделно застраховка,номер добре че и винетка не трябва да му слагам няма скоро да ги стигнем съседите малко по на запад от нас за съжаление .
        Не си прав.Като ремаркето е със същия номер и застраховката на колата, няма как да дойде комшията ти и да му го дадеш назаем. Трябва да му даваш и колата.Като е с отделна регистрация и застраховка - може да го влачиш с всяка кола.Дори и под наем да го даваш.

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          stivan_alone написа:
          На мен ми стана интересно за третия номер докато колата ми беше регистрирана в Словения с техни номера ремаркето имаше трети номер същия като на колата и ползваше застраховката на колата там ремаркетата не подлежат на регистрация говора до 750 кг плаща им се само данък и на две години преглед а тука наще кръвопийци за нищо и никакво ремарке отделно застраховка,номер добре че и винетка не трябва да му слагам няма скоро да ги стигнем съседите малко по на запад от нас за съжаление .
          Не си прав.Като ремаркето е със същия номер и застраховката на колата, няма как да дойде комшията ти и да му го дадеш назаем. Трябва да му даваш и колата.Като е с отделна регистрация и застраховка - може да го влачиш с всяка кола.Дори и под наем да го даваш.
          Tака е спор няма във това прав си но от гледна точка на разправии и даване на пари по това ремарке е пъти по изгодно предполагам си съгласен невярвам това да се случи в България тик хазната е постоянно празна и се слича на работническата класа и последния лев яд ме е много ша знаиш що там да може а тука не то аз не че ще му плащам повече де нали имам вече номер тука в дивия северозапад комшията и номер няма па си бръмчи най редовно с него по работа насам натам .
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #20
            Тук в Дания имаш право да изкараш 3-ти номер, който се слага в случай, че закриваш задния. Нарича се още "cykelplade" от това, че обикновено се слагат колела отзад и закриват истинския номер. Различното му е, че всички букви са червени, а не черни. Но никога не съм виждал да се слага такъв на ремарке или подобно
            Fiat Punto MK2 Sporting
            Fiat Punto MK2 HGT

            Коментар


              #21
              Някой може ли да ми обясни, при загубен регистрационен номер (или и при загубени 2) трябва ли да се ходи до КАТ с автомобила, чийто номера са загубени ? И ако не, какви документи са необходими ? Само голям и малък талон или и други ?
              Fiat Brava 1.9 JTD 105 к.с.

              Коментар


                #22
                Ще се намери ли някой, който да ми отговори, че ми е много важно ?
                Fiat Brava 1.9 JTD 105 к.с.

                Коментар


                  #23
                  Абе човек, оди питай в КАТ, където издават номерата. Тук, никой няма да ти издаде номер и всеки ще ти даде различен акъл!
                  Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                  Коментар


                    #24
                    Господинов написа:
                    Някой може ли да ми обясни, при загубен регистрационен номер (или и при загубени 2) трябва ли да се ходи до КАТ с автомобила, чийто номера са загубени ? И ако не, какви документи са необходими ? Само голям и малък талон или и други ?
                    Разбира се, че трябва, нали трябва да ти сложат новите номера + пломба на задния.В КАТ са ти необходими само талоните.
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар

                    Working...
                    X