Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 2 врати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 2 врати

    Здравейте Баща ми има Типо 2.0. D. 2 врати.Търсихме преден десен прозорец, но не успяхме да намерим никъде, явно за този модел фиат частите са трудно намирани.Питам къде може да се намери преден десен прозорец, защото звънях на италианеца в София, на доста интернет магазини и всички ме отпращат щом кажа, че е двувратка?

    #2
    ПИТАЙ ТУК http://www.megaparts.bg/ МОЖЕ ПЪК И ДА ИМАТ

    Коментар


      #3
      Аз пък защо си мисля,че челните стъкла на 2 и 4 вратите са еднакви?!...Отпращат те може би,защото като чуят "2 врати" и си мислят,че е друго и те нямат такова.Мен като форма и големина са ми еднакви.
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        Re: Fiat Tipo 2 врати

        Christian написа:
        Здравейте Баща ми има Типо 2.0. D. 2 врати.Търсихме преден десен прозорец.......?
        Става дума за прозорец на врата.
        Play Golf ,but not drive golf!!!
        Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
        C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

        Коментар


          #5
          radoi4o11 написа:
          ПИТАЙ ТУК http://www.megaparts.bg/ МОЖЕ ПЪК И ДА ИМАТ
          Здравей Питах там вече и нямат.
          white_shark написа:
          Аз пък защо си мисля,че челните стъкла на 2 и 4 вратите са еднакви?!...Отпращат те може би,защото като чуят "2 врати" и си мислят,че е друго и те нямат такова.Мен като форма и големина са ми еднакви.
          ЗдравейНие купихме вече едно такова за 4 врати и се оказа че е по малко . (става въпрос за странично дясно на врата)

          Коментар


            #6
            Имаш лично съобщение колега. Ще оправиме работата.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар

            Working...
            X