Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почистване на фарове Мареа с лупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Офф:
    ogi28b написа:
    За имбусни болтове ли става въпрос (или на квартален език - шестограН)?
    Една поправка шефе .
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      Зъбните колелета са глави на винтове, които влизат във фара и завършват с ябълковидно съединение, което държи рефлектора.

      Коментар


        Значи само чрез издърпване на рефлектора би трябвало да може да излезне.
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          фарът вече е разглобен.Имало две щипки,които не съм забелязъл.
          ex. punto elx 1.2i
          Lancia Libra 1.6

          Коментар


            Здравейте колеги видях се в чудо. И няма да се откажа докато не постигна някакъв успех. И ще приемам идей от всеки.Значи карам passat B5 и имам фарове с лупа на късите светлини. Ето го >> http://picbg.net/pic.php?u=62607dgSI0&i=549977 и нищо не виждат през нощта трябва само на дълги да карам . На късите съм с ксенон 35 вата а на дългите съм с обикновени крушки OSRAM 55W.И нищо не се вижда все едно не пускам фарове като се кача на някоя друга кола примерно vw polo 6n има един приятел с оригиналните фарове и с ксенонче китайско 35W свети перфектно сравнение с мен?И въпросът ми е ако сложа 55W ксенон ще свети ли по добре?Или няма и има ли изобщо някакъв начин някакви крушки който да накарат тия лупи да светят ?Или няма ? Ако трябва нещо ще разглобя фара ако може да се преправи тая лупа ако има нещо което да я спира да свети?Само дайте идея ?
            PUNTO GT LOVER
            http://muscle-damage.com/

            Коментар


              колега, просто рефлекторите ти са изгорели заради това така, смъкваш фаровете, разглабяш, изпращаш рефлекторите за рециклиране на фирма евертлак и си готов, ама около 1 седмица ще си без фарове. прочети хубаво как се отварят фарове, твойте са по същия начин с някакви малки разлики, нищо че са на пасат

              Коментар


                първо виж дали са регулираникато гледам това са афтърмаркет фарове с незнайно качествопреди да разглобиш няма как да се знае какъв е проблема...но даже и след "поправка" на рефлекторите, може да няма особен ефект
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  Колеги търся си 2 стъкла за фарове от мареа с лупи, някой ако може да ми помогне с намирането им?

                  Коментар

                  Working...
                  X