Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за болтове на джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    При мен на Халуминиевите джанти болтовете са тези с по големия конус, определено това са болтовете за този вид джанти, другите болтове мисля са за метални джанти
    punto HGT

    Коментар


      #17
      в момента съм с тези болтове оградените... Все пак дупката на джантата по-навътре става конусовиднаНадали има къде да иде болта, но утре ще ви снимам сваленият конусовиден болт на който се вижда колко от резбата е била навита, защото е по изчистен(без ръжда) - 4,5 резбички са навити.Колата е 2.4джт Дисковете са по големи от нормалните 284мм ,а на 1.9 джт май са 257 по инфо на амх аутоне знам дали има разлика, но късите болтове от на 1.6 още по къси от конусовидните на снимкатаще ви кача снимка и на тях Въпроса е кой вид е правилният за тези джанти и кола
      Fiat Marea 2.4 JTD+
      Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
      Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
      Renault 19/1.7mi/ - crash

      Коментар


        #18
        Измери дължината на резбите на двата болта. Ще ти снимам провилния болт има подложка от долу
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          На тази снимка се вижда,че болта е хванал на 4-5резбички и не знам дали е достатъчно.на другия болт по дългият със сигурност се навива още толкова.ще ги измеря дължината на резбите, но тук влиза повече, защото болта влиза по навътре в джантата.
          Прикачени файлове
          Fiat Marea 2.4 JTD+
          Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
          Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
          Renault 19/1.7mi/ - crash

          Коментар


            #20
            Виж другите колко влизат, тези не държат добре, не си играй.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              Да и аз така мисляСложил съм другите и влизат +5мм повече сравнение с тези.
              Fiat Marea 2.4 JTD+
              Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
              Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
              Renault 19/1.7mi/ - crash

              Коментар


                #22
                Те хубаво влизат, ама загледай на снимката на първа страница, че джантата се държи само на ръбовете на болта, а това никак не е добре.Тези, които си ги сложил нямат необходимия конус, който да я стегне.Намери си такива болтове, но с 5 mm по-дълги:
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар

                Working...
                X