Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно бучене на фиат пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странно бучене на фиат пунто

    От известно време ми прави впечатление едно странно бучене на моето пунто.Особено като е студено има едно буботене.Когато си сложа ръката на кутията с въз.филтър от там където дърпа въздух бученето изчезва.Когато си махна ръката пак започва да буботи.Дърпа прекалено мн въздух ли какво?Когато откача мъркуча от кутията към двигателя и си сложа ръката направо си угасва ,което ме води на мисълта че не дърпа от друго място въздух освен от кутията.Какви може да се причините/? Колата е 1.9 Jtd

    #2
    по принцип съм виждал такова бучене от натегнат смукателен клапан.при теб обаче от какво е -към читав сервиз.имат да направят няколко измервания и са готови с диагнозата

    Коментар


      #3
      ivel написа:
      по принцип съм виждал такова бучене от натегнат смукателен клапан.при теб обаче от какво е -към читав сервиз.имат да направят няколко измервания и са готови с диагнозата
      Май така ще направя.Благодаря за съвета

      Коментар


        #4
        Проблема все още не е решен.На диагностика не записва грешка.Казаха ми че било от егр-а и наистина като натисна една планка някъде от долу става доста по тиха.

        Коментар

        Working...
        X