Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Облегалки Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Облегалки Брава

    Здравейте. Искам да сваля облегалките на предните седалки, но нещо се инатят. Погледнах,че има теми по въпроса. Едни са въртят, но тези нямат мърдане. Бръкнах много навътре в седалката, разтворих една ламарина, но не подават. Ако някой се е сблъсквал с поредната италианска глупост и знае за чалъм, нека сподели. мерси

    #2
    Завъртат се и двата ’’шиша’’ носещи подглавника на 90 градуса по часовниковата стрелка. Ако го направиш "точно" излизат без проблем. Ползвам малък водопроводен ключ и слагам парцал да не ги нараня.Успех!

    Коментар


      #3
      Тея облегалки са адската глупуст наистина, след фейслифта хубавите салони са с копченца и е супер лесно. Иначе ето и моят метод който за сега работи при мен: Влизам в колата и на колене стъпвам на седалката (това да имам повече сила) хващам облегалката здраво с две ръце за от двете страни и с натискане наляво/надолу , надясно/надолу ги смъквам или вдигам. Значи хващам здраво и натискане няло/надясно като се натиска надолу нали и така клатиш клатиш клатиш ..... и слизат . Това за 90-те градуса го бях чел някъде но и при мен нещо не се получава. Успех :D
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар

      Working...
      X